Slovėnas pelnė 30 taškų, o „Mavericks“ (38/25) namuose 127:123 (24:22, 33:33, 30:30, 25:27, 15:11) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/36).

L. Dončičiaus sąskaitoje – ne tik 30 taškų (5/9 dvit., 4/11 trit., 8/13 baud.), bet ir 17 atkovotų kamuolių bei 10 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, slovėno slovėno sąskaitoje – ir 7 klaidos, o jam būnant aikštėje varžovai pelnė 5 taškais daugiau (+/- rodiklis -5).

L. Dončičiui tai buvo jau 22-asis trigubas dublis per vos antrą sezoną NBA lygoje, pagal šį statistikos komponentą jis tapo klubo rekordininku, pralenkdamas legendinį Jasoną Kiddą.

Sethas Curry likus pusei minutės tritaškiu išvedė ekipą į priekį (111:109), o likus 10 sek. baudų metimais galėjo „Mavericks“ pranašumą padidinti iki 4 taškų, tačiau pataikė tik vieną baudą (112:109).

Likus 7,9 sek. Nicolo Melli tolimas metimas išlygino rezultatą 112:112. Paskutinėje „Mavericks“ atakoje K. Porzingio dvitaškis tikslo nepasiekė ir ekipos santykius turėjo aiškintis pratęsime.

Likus 1:10 min. iki pratęsimo pabaigos L. Dončičiaus tolimas šūvis išvedė šeimininkus į priekį 121:118, o Zionas Williamsonas pataikė tik vieną baudą (119:121). Dalaso ekipos pergalę įtvirtino K. Porzingio ir Timo Hardaway baudų metimai.

„Mavericks“ gretose rezultatyviausiai žaidė latvis Kristaps Porzingis – 34 taškai (11/19 dvit., 3/9 trit., 3/3 baud.) ir 12 atkovotų kamuolių.

Po mačo į „Mavericks“ rūbinę užsuko traumuotas Madrido „Real“ saugas Edenas Hazardas, kuris pasveikino buvusį „Real“ narį L. Dončičių ir įteikė jam savo marškinėlius. Savo ruožtu slovėnas E. Hazardui įteikė savo „Mavericks“ marškinėlius.

Z. Williamsonas aikštėje praleido 35 minutes, pelnė 21 tašką. Naujokas dviženklš taškų skaičių pelnė visose 17 žaistų rungtynių ir per paskutinius 13 susitikimų pelnė 20 ir daugiau taškų.

„Mavericks“ penktadienį naktį egzaminuos į pergalių kelią grįžusią Memfio „Grizzlies“ ekipą.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 34 (12 atkov. kam.), Luka Dončičius 30 (17 atkov. kam., 10 rez. perd.), Sethas Curry 21, Tim Hardaway 18.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 27, Lonzo Ballas 25, Zionas Williamsonas 21.