Visų žvaigždžių rungtynėse šį mėnesį debiutavęs Sabonis užtikrintai pradėjo rungtynes ir greitai surinko 6 taškus, tačiau beįsibėgėjantį lietuvį pristabdė asmeninės pražangos. Dvikovose su Carmelo Anthony kartą puolime ir kartą gynyboje taisykles pažeidęs aukštaūgis buvo priverstas sėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Į aikštę Domantas grįžo antrojo kėlinuko pradžioje, tačiau sužaidus vos pusantros minutės arbitrai jam skyrė trečiąją nuobaudą. Puolime į Calebą Swaniganą įsirėžęs Sabonis sulaukė vyriausiojo „Pacers“ trenerio Nate'o McMillano pareikalavimo peržiūrėti epizodą, tačiau teisėjai savojo sprendimo nepakeitė ir lietuvis dar kartą paliko aikštę.

Kovingai vykusiose rungtynėse „Trail Blazers“ sugebėjo atitrūkti trečiame ketvirtyje, kai svečių persvara pasiekė 9 taškus. Visgi tuomet iniciatyvos ėmėsi vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Victoras Oladipo, pelnęs 7 taškus iš eilės ir padėjęs Indianapolio komandai išlyginti rezultatą.

Žaidimo kontrolę į savo rankas perėmę „Pacers“ ketvirto kėlinuko viduryje spurtavo 11:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau svečiai iš Portlando sugebėjo grąžinti intrigą į rungtynes. Likus dviem minutėm šeimininkai dar pirmavo 10 taškų skirtumu, bet septynis taškus be atsako pelnę „Trail Blazers“ likus pusei minutės priartėjo iki 100:103.

Lemiamos šeimininkų atakos metu įžaidėjas Malcolmas Brogdonas sužaidė derinį du-prieš-du su Saboniu ir atliko perdavimą baudos aikštelėje likusiam lietuviui. Dviem varžovams prišokus prie jaunojo Sabo lietuvis atmetė kamuolį prie tritaškio linijos laukusiam Mylesui Turneriui, kurio taiklus tolimas metimas įtvirtino „Pacers“ pergalę.

Viso per 28 aikštėje praleistas minutes rezultatyviausiai komandoje žaidęs Domas surinko 20 taškų (8/14 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, vieną perimtą kamuolį ir dvi klaidas.

Geriausią karjeros sezoną žaidžiančiam Saboniui tai buvo jau 45-as šiųmetinių pirmenybių dvigubas dublis. Pagal šį skaičių vidurio puolėjas kartu su identišku pasiekimu pasižymėjusiu „Trail Blazers“ aukštaūgiu Hassanu Whiteside'u visoje lygoje dalinasi trečią-ketvirtą vietas.

Be rezultatyviausio komandos krepšininko Damiano Lillardo į Indianapolį atvykusiems „Trail Blazers“ tai buvo jau penktas paeiliui svečiuose patirtas pralaimėjimas. Iki šios nesėkmės Portlando klubas „Pacers“ buvo įveikęs penkis kartus iš eilės bei dešimt kartų per pastarąsias vienuolika tarpusavio rungtynių.

„Pacers“: Domantas Sabonis 20, Malcolmas Brogdonas 17 (6/17 dvit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), T. J. Warrenas ir Victoras Oladipo po 15, Mylesas Turneris 14 (10 atk. kam.), Justinas Holiday 11 taškų.

„Trail Blazers“: C. J. McCollumas 28 (8 rez. perd.), Gary Trentas 20, Hassanas Whiteside'as 18 (16 atk. kam., 4 blk.), Carmelo Anthony 12 taškų.

Artimiausias rungtynes Indianos klubas žais naktį iš šeštadienio į sekmadienį. „Pacers“ laukia išvyka į Klivlandą ir akistata su vietos „Cavaliers“ ekipa.

Kitų rungtynių rezultatai:

Filadelfijos „76ers“ (37-23) – Niujorko „Knicks“ (17-42) 115:106 (26:21, 35:25, 26:33, 28:27)

„76ers“: Tobias Harrisas 34 (11/15 dvit., 3/6 trit., 7 atk.kam., 7 rez.perd.), Shake'as Miltonas 19 (5/5 trit.), Alas Horfordas 15 (9 rez.perd.), Joshas Richardsonas ir Furkanas Korkmazas po 11 taškų.

„Knicks“: Julius Randle'as 30 (10 atk.kam.), Elfridas Paytonas 18 (12 rez.perd.), Mo Harklessas 17 (5/7 trit.), R. J. Barrettas 15 taškų.

Oklahomos „Thunder“ (37-22) – Sakramento „Kings“ (24-34) 112:108 (25:27, 25:34, 31:21, 31:26)

„Thunder“: Danilo Gallinari 24, Shai Gilgeous-Alexanderis 20, Chrisas Paulas 17 (7 rez.perd.), Stevenas Adamsas 15, Dennisas Schroderis 13, Nerlensas Noelis 10 taškų.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 21, Harry Gilesas 19 (8 atk.kam.), Nemanja Bjelica 18, Buddy Hieldas 15, Bogdanas Bogdanovičius ir Aleksas Lenas (11 atk.kam.) po 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)