Be traumą besigydančio Marco Gasolio į kovą stoję „Raptors“ krepšininkai pirmoje susitikimo pusėje sėkmingai stabdė naudingiausią praėjusio sezono lygos krepšininką Giannį Antetokounmpo, o antrame ketvirtyje Toronto komandos pranašumas pasiekė 12 taškų.

Prie sėkmingo kanadiečių žaidimo antrajame ketvirtyje svariai prisidėjo lygos naujokas Mattas Thomasas. Pastarosiose „Raptors“ rungtynėse 5 tritaškius į Indianos „Pacers“ krepšį smeigęs snaiperis įžiebė šeimininkų spurtą pataikydamas 3 tolimus metimus paeiliui per mažiau nei dvi minutes.

Stiprų psichologinį pustūmį Milvokio komandai suteikė sėkminga antro kėlinuko pabaiga – finalinę pirmosios susitikimo dalies atkarpą rezultatu 11:1 laimėję „Bucks“ sumažino savo deficitą iki dviejų taškų, o įgautą pagreitį Mike'o Budenholzerio auklėtiniai išlaikė ir po ilgosios pertraukos.

Trečiąjį ketvirtį užtikrintu skirtumu 34:19 laimėję lygos lyderiai prieš lemiamą susitikimo dalį turėjo 13 taškų persvarą, tačiau ketvirtasis kėlinukas prasidėjo septyniais „Raptors“ be atsako pelnytais taškais.

Iniciatyvos Milvokio komandoje ėmėsi pastaruosius dvejus metus į Visų žvaigždžių rungtynes išrinktas krašto puolėjas Khrisas Middletonas. Vien ketvirtame kėlinuke 8 taškus surinkęs krepšininkas taikliais tritaškiais metimais sugrąžino dviženklį „Bucks“ pranašumą.

Rungtynių eigai lemiamo ketvirčio viduryje įtakos turėjo ir keletas triukšmingą „Raptors“ sirgalių nepasitenkinimą sukėlusių teisėjų sprendimų. Jų epicentre dažniausiai atsidūrė Kyle'as Lowry, dėl ginčų su arbitrais nubaustas ir technine pražanga.

Antroje paskutinio kėlinuko dalyje Toronto komanda turėjo 14 taškų deficitą, tačiau Pascalio Siakamo ir Fredo VanVleeto su pražangomis pataikyti dvitaškis bei tritaškis atkūrė intrigą. Visgi prasidėjus priešpaskutinei pagrindinio rungtynių laiko minutei „Bucks“ pergalę įtvirtino tritaškį iš kampo pataikęs Antetokounmpo.

„Raptors“ šiame susitikime sugebėjo priversti varžovus iš žaidimo atakuoti vos 38 proc. taiklumu, tačiau patys kanadiečiai susidūrė su dar didesnėmis problemomis bandydami pralaužti varžovų gynybą – tikslą pasiekė vos 35 proc. šeimininkų metimų iš žaidimo.

Abi komandos pastaruoju metu tiesiog dominuoja NBA lygoje – po Milvokio ir Toronto ekipų tarpusavio akistatos abu klubai yra laimėję po septyniolika iš devyniolikos pastarųjų žaistų susitikimų.

Antrąsias šio sezono tarpusavio rungtynes laimėję „Bucks“ nutraukė kanadiečių devynių namuose paeiliui iškovotų pergalių seriją. Du paskutiniai Toronto ir Milvokio komandų reguliariojo sezono mūšiai vyks balandžio 1-ą ir 3-ą dienomis.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 22 (5/9 trit.), Fredas VanVleetas 14, O. G. Anunoby 11, Kyle'as Lowry (1/7 trit.), Chrisas Boucheras ir Terrence'as Davisas po 10 taškų.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 22, Giannis Antetokounmpo 19 (19 atk. kam., 8 rez. perd.), Ericas Bledsoe 17, Brookas Lopezas 15 taškų (5 blk.).

Kitų rungtynių rezultatai:

Čikagos „Bulls“ (20-39) – Oklahomos „Thunder“ (36-22) 122:124 (28:36, 27:36, 38:19, 29:33)

„Bulls“: Zachas LaVine'as 41 (16/22 dvit., 3/13 trit., 0/3 baud.), Coby White'as 35 (6/9 trit.), Shaquille'as Harrisonas 11, Tomašas Satoransky 10 taškų (5 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Thunder“: Danilo Gallinari 24 (5/10 trit.), Shai Gilgeous-Alexanderis (11 atk. kam.) ir Dennisas Schroderis po 21, Chrisas Paulas 19 (9 rez. perd.), Stevenas Adamsas 16 (9 atk. kam.), Terrance'as Fergusonas 11 taškų.

Denverio „Nuggets“ (40-18) – Detroito „Pistons“ (19-41) 115:98 (29:23, 30:23, 23:26, 33:26)

„Nuggets“: Jerami Grantas 29 (9/11 dvit., 3/5 trit.), Nikola Jokičius ir Jamalas Murray po 16, Michaelas Porteris 13 taškų.

„Pistons“: Derrickas Rose'as ir Christianas Woodas po 20, Brandonas Knightas 14, Langstonas Galloway 12, Tony Snellas 10 taškų.

Portlando „Trail Blazers“ (26-32) – Bostono „Celtics“ (40-17) 106:118 (24:28, 24:28, 22:29, 36:33)

„Blazers“: C.J. McCollumas 28, Hassanas Whiteside‘as 18 (19 atk. kam.), Trevoras Ariza 17, Carmelo Anthony 14;

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 36 (8/12 trit.), Jaylenas Brownas 24, Bradas Wanamakeris 13.

„Golden State Warriors“ (12/45) – Sakramento „Kings“ (23/33) 94:112 (22:23, 21:22, 30:26, 21:31)

„Golden State Warriors“: Marquese'as Chrissas 21 (10 atk. kam.), Andrew Wigginsas 16, Damionas Lee 14;

„Kings“: Harrisonas Barnesas ir De'Aaronas Foxas – po 21, Buddy Hieldas 19, Bogdanas Bogdanovičius 17.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)