Jį atidarė lygos pirmamečių ir antramečių žaidėjų, suskirstytų į JAV ir Pasaulio rinktines, rungtynės.

Amerikiečių jaunieji talentai parodė savo klasę ir sutriuškino kitataučius 151:131 (30:39, 41:42, 44:24, 36:26).

Nors po dviejų kėlinių priekyje dviženkliu skirtumu buvo pasauliečiai (71:81), po didžiosios pertraukos jie nebeatlaikė šeimininkų pasiūlyto tempo ir likusią susitikimo dalį pralaimėjo net 30 taškų – 81:51.

Europos ir likusio pasaulio rinktinės neišgelbėjo net ir taiklus slovėno Lukos Dončičiaus metimas iš aikštės vidurio.

Naudingiausiu mačo krepšininku išrinktas Šarlotės „Hornets“ atstovas Milesas Bridgesas, kuris nugalėtojams pelnė 20 taškų.

Didžiausia pasauliečių problema buvo itin prastas tritaškių pataikymas – jie realizavo tik kas ketvirtą tolimą šūvį (12/49).

JAV rinktinė: Ericas Paschallis 23, Colinas Sextonas 21, Milesas Bridgesas 20, Trae Youngas 18, Kendrickas Nunnas 16, Zionas Williamsas 14, Jarenas Jacksonas 12, Ja Morantas 10 taškų.

Pasaulio rinktinė: R. J. Barrettas 27, Brandonas Clarke'as 22, Luka Dončičius, Shai Gilgeous-Alexanderis ir Moritzas Wagneris po 16, Rui Hachimura 14 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (58)