„Celtics“ namuose pasiekė 7-ą pergalę iš eilės bei 8-ą apskritai per paskutinius 9 susitikimus.

„Clippers“ didžiąja mačo dalį vertėsi be Paulo George, kuris antrame ketvirtyje patyrė pakinklinės sausgyslės traumą.

Antrame pratęsime po Marcuso Smarto ir Jaysono Tatumo dvitaškių „Celtics“ atitrūko 134:130. Nors Montrezlas Harrellas atsakė 2 taškais, tolimas Gordono Haywardo šūvis likus 1:36 min. didino šeimininkų pranašumą – 137:132.

Per likusį laiką „Celtics“ išsaugojo trapią persvarą ir pasiekė 38-ąją pergalę. Bostono klubas Rytuose – trečias, tokią pat poziciją Vakaruose užima ir „Clippers“.

Beje, pirmame šių komandų susitikime lapkritį taip pat prireiėk pratęsimo, tuomet „Clippers“ iškovojo pergalę 107:104.

Naujajame Orleane Zionas Williamsonas pasiekė asmeninį rezultatyvumo rekordą, buvo rezultatyviausias „Pelicans“ gretose, pelnė 32 taškus, tačiau tai neišgelbėjo šeimininkų mūšyje su „Thunder“. Oklahomos komandą į priekį vedė italas Danilo Gallinari, pelnęs 29 taškus (9/13 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), iš jų 11 – lemiamame kėlinyje.

Jam sėkmingai talkino vokietis Dennisas Schrioderis – 22 taškai, bei dvigubais dubliais pasižymėję Chrisas Paulas (14 taškų, 12 rezultatyvių perdavimų) ir Steve Adamsas (11 taškų, 11 atkovotų kamuolių).

Naujojo Orleano „Pelicans“ (23/32) – Oklahomos „Thunder“ (33/22) 118:123 (30:29, 28:37, 35:32, 25:25)

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 32 (11/18 dvit., 10/13 baud.), J.J. Redickas 24, Lonzo Ballas 16, Jrue Holiday 14.

„Thunder“: Danilo Gallinari 29, Dennisas Schroderis 22, Shai Gilgeous-Alexand 17, Chrisas Paulas 14.

Bostono „Celtics“ (38/16) – Los Andželo „Clippers“ (37/18) 141:133 (30:32, 30:26, 31:29, 23:27, 13:13, 14:6)

„Celtics“: Jayson Tatum 39 (9 atkov. kam.), Marcus Smart 31, Gordon Hayward 21, Kemba Walker 19.

„Clippers“: Lou Williams 35 (14/33 iš žaidimo), Kawhi Leonard 28, Montrezl Harrell 24, Landry Shamet 19, Marcus Morris 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)