Kolorado valstijos atstovai namuose po itin permainingos kovos 127:120 (30:40, 23:27, 38:26, 38:27) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (22/31) klubą, nors didžiąją rungtynių dalį atsiliko nemažu atstumu.

Trečio kėlinio viduryje „Nuggets“ popieriai buvo išvis prasti – minus 23 taškai (63:86), tačiau tuomet šeimininkai tarsi pabudo iš letargo būsenos ir vos per kelias minutes žaibiškai panaikino visą varžovų pranašumą.

Denveriečiai spurtavo net 29:6 ir pačioje ketvirto kėlinio pradžioje jau šnopavo svečiams į nugaras (92:93), o netrukus juos ir galutinai pasivijo – po Jamalo Murray tritaškio tapo lygu (95:95).

Taigi iš viso tam, kad ištirpdytų savo 23 taškų atsilikimą, „Nuggets“ teprireikė 7 minučių. Nenuostabu, kad tokį nokdauną patyrę „Spurs“ nebeatsigavo ir liko nieko nepešę – beje, jau penktą kartą iš eilės.

Tai – geros žinios Jono Valančiūno atstovaujamiems Memfio „Grizzlies“ (27/26), į kurių užimamą aštuntą vietą „Spurs“ taikosi kartu su dar keliomis kitomis komandomis.

Savo ruožtu ketvirtą sykį iš eilės laimėję „Nuggets“ (38/16) pakilo į antrą vietą Vakaruose.

Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė įprastas duetas: Jamalas Murray surinko 26 taškus, o Nikola Jokičius – 19 taškų (6/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 7/8 baudos), 13 rezultatyvių perdavimų ir 8 atkovotus kamuolius.

Tiesa, jiems puikiai talkino ir vieną geriausių sezono mačų sužaidęs Paulas Millsapas – savo 35-ąjį gimtadienį šventęs puolėjas per 19 min. pasižymėjo 22 taškais (4/5 tritaškiai).

„Spurs“ kolektyvui, kuris šį kartą vertėsi be DeMaro DeRozano, net 33 taškus pelnė LaMarcusas Aldridge'as (9/17 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 3/5 baudos).

Ir toliau nesustabdomi NBA čempionai Toronto „Raptors“ (40/14), kurie namuose 137:126 (40:36, 34:39, 32:19, 31:32) patiesė Minesotos „Timberwolves“ (16/36) ir iškovojo jau 15-ą pergalę iš eilės.

Tai – visų laikų Kanados ekipos rekordas.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 34 (8/13 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai), Kyle'as Lowry 27 (11 rez. perd., 8 klaidos), O. G Anunoby 25 (7/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos, 12 atk. kam.), Rondae Hollisas-Jeffersonas 21 taškas.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 23 (10 atk. kam.), D'Angelo Russellas 22 taškai (4/5 tritaškiai, 6 klaidos).

Pirmą vietą Vakaruose dar labiau įtvirtino Los Andželo „Lakers“ (40/12), kurie „Staples Center“ arenoje apvaliu rezultatu 125:100 (31:30, 30:22, 29:23, 35:25) pranoko Finikso „Suns“ (21/33).

Kaliforniečiai atkovojo daugiau nei dvigubai daugiau kamuolių už savo varžovus (59 prieš 29) ir laimėjo visus keturis kėlinius.

„Lakers“: Anthony Davisas 27 (10 atk. kam.), Rajonas Rondo 23 (4/5 tritaškiai), LeBronas Jamesas 17 taškų (3/10 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/4 baudos, 8 atk. kam., 9 rez. perd., 8 klaidos).

„Suns“: Mikalas Bridgesas 18 (4/6 tritaškiai), Cheickas Diallo 15 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)