Šeimininkai, kuriems dar nepadėjo į Andrew Wigginsą išmainytas D'Angelo Russellas, jau po dviejų kėlinių triuškino savo varžovus 81:59.

Išlaikę žaidimo lygį ir po pertraukos „Vilkai“, iš viso pataikę net 26 tritaškius iš 44 (59 proc.), nutraukė ilgai užsitęsusią 13 iš eilės savo pralaimėjimų serijų.

Tuo metu kiek nelauktai suklupę „Clippers“ užleido antrą poziciją Vakaruose Denverio „Nuggets“ krepšininkams (37/16).

„Timberwolves“: Jordanas McLaughlinas 24 (11 rez. perd.), Malikas Beasley 23 (7/13 tritaškiai), Karlas-Anthony Townsas 22 (13 atk. kam., 9 rez. perd.), Joshas Okogie ir Jamesas Johnsonas po 15, Juanas Hernangomezas (3/3 tritaškiai) ir Nazas Reidas po 14 taškų.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 29 (8/17 metimai iš žaidimo), Paulas George'as 21 (1/8 tritaškis), Montrezlas Harrellas ir Lou Williamsas po 11, Johnathanas Motley 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)