Pirmame susitikimo ketvirtyje svečiai sugebėjo sėkmingai startuoti, tačiau netrukus sąlygas aikštėje diktuoti ėmėsi NBA čempionų titulą ginantys kanadiečiai. Tik 1 iš 7 pirmųjų metimų pataikę šeimininkai po šios atkarpos realizavo 10 iš 13 bandymų ir susikrovė dviženklį pranašumą.

Rungtynių eigą kardinaliai pakeitė aikštėje pasirodę „Pacers“ atsarginiai. Antrame kėlinuke po trijų paeiliui Justino Holiday pataikytų tritaškių Indianapolio komanda įgavo 7 taškų persvarą, o po ilgosios pertraukos svečių pranašumas išaugo iki 18 taškų.

Į sėkmingą varžovų atkarpą Toronto komanda atsakė spurtu 17:2. Įspūdingą „Raptors“ atgimimą įžiebė agresyvi komandos gynyba – šeimininkai svečius trečiame kėlinuke privertė prarasti net 9 kamuolius.

Lemiamo ketvirčio pradžioje rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Serge'as Ibaka tritaškiu sumažino skirtumą iki minimalaus, tačiau „Pacers“ puolimą įžiebė aikštėje pasirodęs Sabonis. Lietuvis atliko gražų rezultatyvų perdavimą Dougo McDermotto tolimam metimui, o kitoje atakoje smeigė tritaškį ir pats, taip padidinamas svečių persvarą iki 10 taškų.

Visgi net ir dviženklis atotrūkis neužtikrino Indianos komandos pergalės. Per paskutines dvi su puse minutės „Raptors“ sugebėjo pelnyti 11 taškų be atsako ir persverti rezultatą savo naudai. Pergalę Toronto klubui išplėšė taiklus Ibakos tritaškis per Sabonio rankas.

„Pacers“ dar turėjo galimybę iškovoti pergalę, tačiau lemiamas Victoro Oladipo tritaškis buvo netaiklus. Pirmą kartą šiame sezone starto penkete rungtynes pradėjęs Indianos klubo lyderis pelnė 13 taškų, tačiau ir vėl nepasižymėjo geru pataikymu (3/8 dvit., 2/6 trit.).

Svečių neišgelbėjo ir jau trečiasis šio sezono Sabonio trigubas dublis. 38 minutes aikštėje praleidęs aukštaūgis per jas surinko 15 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 6/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau prarado net 5 kamuolius.

Indianos komandai tai buvo jau dvyliktas paeiliui Toronte patirtas pralaimėjimas. „Raptors“ arenoje Indianapolio klubas pastarąjį kartą pergalę šventė dar 2013-ų metų kovo 1-ą dieną.

Savo ruožtu, Kanados krepšininkai užfiksavo naują organizacijos rekordą. Triumfas prieš „Pacers“ lygos čempionams tapo jau 12-a paeiliui iškovota pergale. Tokia serija – ilgiausia Toronto klubo istorijoje.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 32 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Serge'as Ibaka 30 (11/14 dvit., 2/7 trit.), Pascalis Siakamas 25, Terrence'as Davisas 11, Fredas VanVleetas 10 taškų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24, Justinas Holiday 22 (6/9 trit.), Dougas McDermottas 19, Domantas Sabonis 15, Victoras Oladipo 13 taškų.

Šansą revanšuotis NBA čempionams Indianos krepšininkai turės jau penktadienį. Antras paeiliui tarpusavio rungtynes žaisiantys „Raptors“ ir „Pacers“ šį kartą susigrums Indianos klubo namų arenoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (59)