Įpusėjus permainingai vykusių rungtynių ketvirtam kėliniui rezultatas buvo lygus (105:105), tačiau mačo pabaigajau priklausė svečiams – vedami Ja Moranto jie spurtavo 20:7 ir pergalingai finišavo.

Po šios nakties „Grizliai“ grįžo į aštuntą vietą Vakarų konferencijoje, nes San Antonijaus „Spurs“ (20/24) vyrai namuose 99:103 suklupo prieš Finikso „Suns“. Pastarieji, beje, sekmadienį svečiuosis Memfyje.

J. Valančiūnas buvo arti eilinio savo dvigubo dublio, bet prametė porą baudų iš eilės. Lietuvio sąskaitoje – 8 taškai (3/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/4 baudos) ir 10 atkovotų kamuolių per 27 minutes.

Nugalėtojams 29 taškus surinko Jarenas Jacksonas (6/6, 4/8, 5/6 baudos), 27-is – Dillonas Brooksas (4/5, 9/9 baudos), 16 – Ja Morantas (12 rez. perd.), 15 – Brandonas Clarke'as (11 atk. kam.), 14 – De'Anthony Meltonas.

„Pistons“ ekipai, kuriai trūko kone viso starto penketo –Andre Drummondo, Blake'o Griffino, Bruce'o Browno, Tony Snello ir Luke'o Kennardo, 22 taškus pelnė Derrickas Rose'as, 20 pridėjo Christianas Woodas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)