Į „Mavericks“ gretas po traumos grįžo latvis Kristaps Porzingis, kuris per 27 min. pelnė 10 taškų (4/17 metimai iš žaidimo), tačiau ekipa prarado aukštaūgį Dwigthą Powellą, pirmo ketvirčio pabaigoje patyrusį Achilo sausgyslės traumą.

Dalaso komandoje slovėnas Luka Dončičius pelnė 36 taškus (9/14 dvit., 3/12 trit., 9/14 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, be to, blokavo 2 metimus, 4 kartus suklydo, o jam būnant aikštėje varžovai pelnė 6 taškais daugiau (+/- rodiklis - 6).

Nugalėtojus į pergalę vedė Kawhi Leonardas – 36 taškai (11/17 dvit., 1/9 trit., 11/12 baud.), atkovojo 11 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo, +/- rodiklis + 5.

Lemiamo kėlinio pradžioje po Maxi Klebber dvitaškio komandas skyrė 2 taškai, o įpusėjus ketvirtam kėliniui po Bobo Marjanovičiaus taškų švieslentė fiksavo lygybę 90:90.

Po L. Dončičiaus perdavimo dėjimu ataką užbaigęs M. Klebber išvedė „Mavericks“ į priekį 98:97, bet dviem tritaškiais atsakė Landry Shametas, baudų metimus pataikė Montrezlas Harrellas ir svečiai likus 1:48 min. atitrūko 105:98.

L. Dončičiaus taškai ir M. Klebber dvitaškis leido šeimininkams likus 24 sek. priartėti iki 3 taškų, bet baudas pataikęs K. Leonardas įtvirtino sunkią svečių pergalę.

Vakaruose „Clippers“ žengia atroje vietoje, „Mavericks“ ekipa – penkta.

„Mavericks“: Luka Dončičius 36, Tim Hardaway 13, Bobanas Marjanovičius 12, Kristaps Porzingis 10 (3/9 dvit., 1/8 trit., 1/1 baud.).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 36, Landry Shamet 18, Lou Williams 16, Montrezl Harrell 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)