Domantas Sabonis žaidė 26 minutes, pelnė 8 taškus (4/5 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, 5 kartus suklydo, 5 kartus prasižengė. Jam žaidžiant varžovai pelnė 14 taškų daugiau nei „Pacers“ (+/- rodiklis -14).

Lemiamame kėlinyje esant lygiam rezultatui 114:114 varžovai galėjo išsiveržti į priekį, bet likus 1:17 min. D. Sabonis blokavo Andrew Wigginso metimą.

Pergalingus „Pacers“ taškus likus 18 sek. pelnė Malcolmas Brogdonas.

Varžovai galėjo tolimu metimu persverti rezultatą, tačiau Shabazzo Napier tritaškis tikslo nepasiekė. Kamuolį atkovoję šeimininkai pergalės iš rankų nepaleido.

„Pacers“ artimiausias rungtynes žais namuose sausio 20 dieną prieš Denverio „Nuggets“.

Rytuose Indianos klubas – 5-as, „Timberwolves“ Vakaruose užima 13-ą poziciją. Šios komandos tarpusavyje žaidė trečiadienį vakare, tąkart taip pat pergalę 104:99 (24:30, 30:29, 22:18, 28:22) pasiekė „Pacers“.

„Pacers“: TJ Warrenas 28 (8/14 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud.), Jeremy Lamb 18, Aaronas Holiday ir Doug MacDermottas po 13, Malcolmas Brogdonas 12, Domantas Sabonis, Mylesas Turneris ir T.J. McConnelis po 8 taškus.

„Timberwolves“: Karl Anthony Townsas 27, Andrew Wigginsas 22, Josh Okogie 15, Shabazz Napier ir Jarrettas Culver po 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)