Svečių gynyba išmušė „Grizzlies“ žaidėjus iš įprasto ritmo atakuojant ir „Timberwolves“ antrame kėlinyje pirmavo net 14 taškų.

Aikštės šeimininkai krepšį atakavo 43 proc. taiklumu ir pataikė tik 4 tritaškius iš 18. Minesotos komandos pataikymo procentas nebuvo daug didesnis (47 proc.), tačiau įpusėjus dvikovai ji pirmavo 51:56.

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko ketvirtame kėlinyje, kurį „grizliai“ laimėjo 37:28. Likus žaisti minutę svečiai sumažino skirtumą iki minimumo 113:112, tačiau sėkmingai metimus realizavę aikštės šeimininkai pergalės neatidavė.

J. Valančiūnas sužaidė vienas prasčiausių rungtynių pagal rezultatyvumą šį sezoną. Lietuvis per 22 min. pelnė vos 4 taškus (metimai 1/6, 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir dukart suklydo.

JV tiek pat – 4 taškus – pelnė lapkričio 24 dieną pralaimėtose rungtynėse su Los Andželo „Lakers“. Tai mažiausias vidurio puolėjo rodiklis šį sezoną. Priminsime, kad paskutinėje dvikovoje sekmadienį Finikse J. Valančiūnas buvo rezultatyviausias savo komandoje su 30 taškų.

Kitas rungtynes „Grizzlies“ žais namie penktadienį su San Antonijaus „Spurs“ komanda.

Grizzlies“: Dillonas Brooksas 28, Ja Morantas 25, Jarenas Jacksonas Jr. 21, Jae Crowderis 14.

Timberwolves“: Jarrettas Culveris 24, Jeffas Teague 18, Robertas Covingtonas 17, Andrew Wigginsas 15.