Indianapolio komandos nesėkmių ruožas sutampa su pagrindinio komandos įžaidėjo Malcolmo Brogdono trauma. Per pastaruosius penkis susitikimus „Pacers“ aikštės generolas ant parketo pasirodė tik kartą – pergalingai pasibaigusioje akistatoje su Filadelfijos „76ers“.

Į 1996-ų metų Olimpinių žaidynių sostinę atvykę Indianapolio krepšininkai besivejančiųjų vaidmenyje atsidūrė nuo pat pirmųjų susitikimo minučių. Galingai dvikovą pradėję „Hawks“ sulaukė fantastiško jaunojo Trae Youngo pasirodymo – vien pirmame kėlinuke visus 6 metimus iš žaidimo pataikęs bei 18 taškų surinkęs gynėjas antroje ketvirčio pusėje taikliu tritaškiu padidino Atlantos komandos atotrūkį iki 38:16.

Nors „Pacers“ iki ilgosios pertraukos ženkliai sumažino savo deficitą, o ketvirtame kėlinuke persvėrė rezultatą savo naudai, pergale džiaugėsi pirmą kartą nuo 2018-ų metų vasario Indianos klubą įveikti sugebėję Atlantos krepšininkai.

Svečiams lemiamomis akimirkomis koją pakišo net 4 ketvirtame kėlinuke pramesti baudų metimai bei itin silpnas įžaidėjo Aarono Holiday pasirodymas. Starto penkete rungtynes pradėjęs gynėjas surinko 16 taškų, tačiau pataikė vos 5 iš 19 iš žaidimo atliktų metimų.

Iki susitikimo pabaigos likus mažiau nei penkioms sekundėms „Pacers“ turėjo galimybę tritaškiu išplėšti pratęsimą, tačiau Domanto Sabonio iš už galinės linijos per visą aikštę atliktas perdavimas Mylesui Turneriui buvo netikslus.

Solidžiai rungtyniavęs lietuvis tapo rezultatyviausiu savo komandos krepšininku – per 34 minutes jam pavyko surinkti 25 taškus (11/13 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, vieną perimtą kamuolį ir dvi klaidas.

25 pelnytų taškų ribą Domas pasiekė penktą kartą šiame sezone bei pirmą kartą nuo gruodžio 17-ą vykusių rungtynių su Los Andželo „Lakers“ klubu. 28-ą dvigubą dublį surinkęs aukštaūgis aplenkė LeBroną Jamesą ir lygoje pagal šį statistinį rodiklį nusileidžia tik dviem krepšininkams – Andre Drummondui (29) ir naudingiausiam praėjusio sezono NBA žaidėjui Gianniui Antetokounmpo (30).

Nepaisant Sabonio atkovotų kamuolių „Pacers“ varžovams po lentomis nusileido 39:40. Tai jau aštuntos rungtynės iš eilės, kuriose Indianapolio komanda pralaimi varžovams kovą dėl atšokusių kamuolių.

Susitikimas buvo pažymėtas istoriniu Vince'o Carterio pasiekimu. Jau 22-ą sezoną NBA rungtyniaujantis veteranas tapo pirmuoju krepšininku istorijoje, pasirodžiusiu pajėgiausios pasaulio krepšinio lygos rungtynėse keturiuose skirtinguose dešimtmečiuose.

„Hawks“: Trae Youngas 41 (7/10 dvit., 5/13 trit., 12/14 baud., 8 rez. perd.), Kevinas Huerteris 26, Aleksas Lenas 16 (9 atk. kam.), Bruno Fernando 10 taškų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (11 atk. kam.), Justinas Holiday 18, T. J. Warrenas 17, Aaronas Holiday 16, Mylesas Turneris 14, Jeremy Lambas 12 taškų.

Artimiausas rungtynes „Pacers“ žais naktį iš pirmadienio į antradienį. Indianapolio krepšininkų laukia vizitas Šarlotėje ir dvikova su vietos „Hornets“ ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)