Nate'o McMillano auklėtiniai svečiuose 98:120 (32:19, 13:29, 23:38, 30:34) neprilygo vieniems NBA autsaiderių Naujojo Orleano „Pelicans“ (10-23).

Po krepšiais užtikrintai atrodęs D. Sabonis per 31 minutę pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 4/5 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis 4 kamuolius prarado ir 3 kartus pažeidė taisykles, o „Pacers“ komanda patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Šios rungtynės buvo pažymėtos istoriniu momentu – trečiojo kėlinio viduryje į aikštę išbėgo visi broliai Holiday. Tai buvo pirmasis kartas NBA istorijoje, kai vienu metu aikštėje žaidžia trys broliai.

Aaronas Holiday buvo rezultatyviausias „Pacers“ gretose – jis pelnė 25 taškus. Justinas Holiday taškų Indianos ekipai nesurinko, o „Pelicans“ gynėjas Jrue Holiday įmetė 20 taškų.

Vyriausiasis brolis yra Justinas, jam – 30 metų. Jrue – 29-eri, o Aaronui – 23-eji.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24, Jrue Holiday 20, J.J. Redickas 15, Lonzo Ballas 13.

„Pacers“: Aaronas Holiday 25, T.J.Warrenas 20, Domantas Sabonis 15 (16 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)