Abiem komandom šis susitikimas tapo antrąsias per dvi paras žaistomis rungtynėmis. Kanadiečiai į Indianapolį atvyko vos iškovoję įspūdingą pergalę prieš vienu metu 30 pranašumą turėjusius Dalaso „Mavericks“, o „Pacers“ – iškart po Milvokyje patirto pralaimėjimo rezultatu 89:117.

Negana to, klubai į tarpusavio akistatą stojo gerokai nukraujavę. Indianos komandai nepadėjo įžaidėjas Malcolmas Brogdonas bei sunkią traumą vis dar besigydantis klubo lyderis Victoras Oladipo, o Toronto ekipa vertėsi be Marco Gasolio, Pascalio Siakamo, Normano Powello, Matto Thomaso ir Stanley Johnsono.

Susitikimą užtikrinčiau pradėję šeimininkai jau pirmame ketvirtyje atitrūko dviženkliu skirtumu, kurį Nate'o McMillano auklėtiniai išlaikė iki pat trečiojo kėlinuko vidurio. Visgi tuomet įspūdingą individualų pasirodymą surengė geriausiu Rytų konferencijos savaitės krepšininku prieš rungtynes pripažintas Kyle'as Lowry.

Varžovų ginamąjį krepšį taikliais metimais užliejęs įžaidėjas vien trečiame ketvirtyje pelnė 11 taškų, o vienu metu 14 taškų deficitą turėję „Raptors“ prieš lemiamo kėlinuko pradžią jau pirmavo rezultatu 79:78.

Pirmoje susitikimo pusėje vos 2 iš 19 tolimų metimų pataikę svečiai po ilgosios pertraukos sugebėjo suderinti savo taikiklius ir per likusius du pagrindinio laiko ketvirčius realizuoti net 9 iš 18 tritaškių. Visgi rezultatui esant lygiam pergalę išplėšti galėjusio Lowry metimas su finaline sirena buvo netaiklus ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko metu atėjo „Pacers“ eilė surengti tolimų metimų seriją. Du tolimus šūvius pataikė Mylesas Turneris, dar du pridėjo Aaronas Holiday, o pergalingą šeimininkų pranašumą įtvirtino baudos metimą pataikęs Sabonis.

Net 41 minutę aikštėje praleidęs lietuvis aikštę paliko surinkęs jau 25-ą šio sezono dvigubą dublį: 12 taškų (5/14 dvit., 2/7 baud.), 17 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, bloką ir tris klaidas.

29 susitikimus šiame sezone sužaidęs jaunasis Sabas dvigubo dublio nesurinko tik ketveriose rungtynėse. Praėjusiame sezone per 74 sužaistas dvikovas jam pavyko surinkti 30 dvigubų dublių.

Skaudžiai kurioziškas epizodas Indianapolyje užfiksuotas antrojo kėlinuko pabaigoje. Iki ilgosios pertraukos likus žaisti kiek mažiau nei minutei „Raptors“ aukštaūgis Serge'as Ibaka pasižymėjo dėjimu iš viršaus, tačiau leisdamasis koja galingai smogė komandos draugui Rondae Hollis-Jeffersonui.

Indianos klubui tai buvo jau penktoji namų arenoje laimėta dvikova iš eilės.

„Pacers“: T. J. Warrenas (8 atk.kam., 6 rez.perd.) ir Mylesas Turneris (5/6 trit., 3 blk.) po 24, Aaronas Holiday 19 (10 rez.perd.), Domantas Sabonis, Jeremy Lambas ir T. J. McConnellas po 12 taškų.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 30 (5/12 trit., 6 atk.kam., 9 rez.perd.), Serge'as Ibaka 23, Fredas VanVleetas 21 (11 rez.perd.), O. G. Anunoby 15 taškų (12 atk.kam.).

Šventiniu laikotarpiu Indianos krepšininkų laukia kiek ilgesnė poilsio pertrauka. Artimiausias rungtynes „Pacers“ žais naktį iš penktadienio į šeštadienį, kai Indianapolio komandos lauks Majamyje vyksianti akistata su vietos „Heat“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (119)