Nepaisant to, net 13 dvigubų dublių iš eilės NBA lygoje surinkęs Domantas Sabonis tapo ne tik naujojo lietuviškojo rekordo, bet ir ilgiausios tokios visų laikų Indianos „Pacers“ serijos autoriumi.

D. Saboniui naktį iš penktadienio į šeštadienį pritrūko tik vieno sugriebto kamuolio, kad ta serija būtų pratęsta, bet net ir be šios vyšnaitės ant torto „Pacers“ (20/9) šventė užtikrintą pergalę 119:105 (30:32, 38:25, 24:22, 27:26) prieš Sakramento „Kings“ (12/16) klubą.

Šeimininkai diktavo sąlygas visą susitikimą, o trečiame kėlinyje atitrūko net 22 taškų skirtumu (92:70) ir panaikino bet kokią intrigą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti daugiau nei 3 min. ir rezultatui esant 113:93 D. Sabonį, kuriam iki dvigubo dublio trūko tik vieno atkovoto kamuolio, pakeitė Goga Bitadzė.

Iš viso Domantas per 33 min. pelnė 15 taškų (6/13 dvitaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 9 ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o jo pliuso/minuso rodiklis buvo absoliučiai geriausias tarp visų žaidėjų – net +24 taškai.

23 taškus nugalėtojams sukaupė T. J. Warrenas, 17 – Mylesas Turneris, 15 – T. J. McConnellas.

Svečiams, kuriems negalėjo padėti serbas Bogdanas Bogdanovičius, 20 taškų Richaunas Holmesas, 17 – Marvinas Bagley, 14 – Justinas Jamesas.

Po šios pergalės „Pacers“ Rytuose pakilo jau į penktą vietą, nes aplenkė Filadelfijos „76-ers“ (20/10) kolektyvą, kuris namuose net 98:117 neprilygo Dalaso „Mavericks“ be Lukos Dončičiaus.

Sekmadienį Indianos atstovų laukia sunkus iššūkis – viešnagė pas vienvaldžius NBA lyderius Milvokio „Bucks“ (25/4).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (31)