Prie tai išbarstę turėtą net 24 taškų persvarą Oklahomoje prieš vietos „Thunder“ klubą (nuo 89:65 iki 122:126) šį kartą „Grizliai“ nesugebėjo išsaugoti dviženklio pranašumo ketvirtame kėlinyje.

Jo pradžioje pirmavę 93:81, o viduryje – 103:96, Tenesio valstijos atstovai prasileido spurtą 0:10 ir atidavė iniciatyvą „Kavalieriams“ (103:106). Nors netrukus svečiai vėl išsiveržė į priekį 107:106, lemiamą minutę jie pralaimėjo 0:8 ir vėl liko nieko nepešę.

Solidų pasirodymą surengė Jonas Valančiūnas, kuris per 30 minučių atliko net kelis galingus dėjimus ir surinko 14 taškų (7/13 dvitaškiai) bei sugriebė 14 kamuolių. JV taip pat pridėjo 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 blokus varžovams.

Tiesa, šį kartą progą pasireikšti ir ketvirtame kėlinyje gavęs Jonas jo metu net tris kartus buvo pats užgesintas Johno Hensono, iš viso pasižymėjusio net 7 blokais.

Jarenas Jacksonas įmetė 24 taškus, o Dillonas Brooksas 16.

„Cavs“ gretose sezono mačą sužaidė Jordanas Clarksonas, pelnęs 33 taškus (6/8 tritaškiai). Kevinas Love finišavo su 21 tašku ir 13 atkovotų kamuolių.

Šeštadienį „Grizliai“ namuose priims Sakramento „Kings“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)