Nugalėtojams Dennisas Schroderis pelnė 31 tašką, po 20 – Danilo Gallinari ir Shai Gilgeous-Alexanderis, dar 18 pridėjo Chrisas Paulas. J. Valančiūnas buvo vienas rezultatyviausių svečių ekipoje – daugiau taškų pelnė tik Brandonas Clarke'as – 27.

Lietuvis per 26 min. surinko 24 taškus (11/16 metimai, iš jų 2/3 tritaškiai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir prasižengė 3 kartus. Ja Morantas Memfio komandai pelnė 22 taškus.

Gerai pataikydami „Grizzlies“ krepšininkai įpusėjus dvikovai pirmavo 68:59. Trečiojo kėlinio pradžioje Oklahomos komanda tris minutes nepelnė taškų, o svečiai šovė į priekį ir susikrovė 24 taškų persvarą – 89:65.

Tačiau aikštės šeimininkai ginklų nesudėjo, ėmė sparčiai artėti prie varžovų ir likus žaisti 8 min. iki rungtynių pabaigos persvėrė rezultatą savo naudai.

Likus žaisti minutę, Ch. Paulo dvitaškis leido aikštės šeimininkams pirmauti 122:120. Memfio ekipoje nepataikė J. Morantas ir B. Clarke'as, D. Schroderis sumetė 4 baudų metimus iš eilės, svečių lyderis B. Clarke'as dar įkrovė kamuolį iš viršaus, tačiau laiko kažką pakeisti šioje dvikovoje daugiau nebeliko.

„Grizzlies“ krepšininkų penktadienį laukia rungtynės Klivlande su vietos „Cavaliers“.