Memfio „Grizzlies“ (9-17) savo žiūrovų akivaizdoje 128:111 (35:30, 34:24, 35:30, 24:27) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (7-17).

Sostinės klubas patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės, o šeimininkams tai buvo trečioji pergalė per penkis mačus.

J. Valančiūnas per 28 minutes įmetė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 2 metimus, 6 kartus suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Memfio klubas pamatus pergalei padėjo antrajame kėlinyje, kurio pradžioje pirmavo tik 43:42, bet netrukus sugebėjo spurtuoti ir atsiplėšti 67:51.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 27, Brandonas Clarke’as 25, Ja Morantas 18 (5 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 16, Solomonas Hillas 12.

„Wizards“: Bradley Bealas 29 (10 atk. kam.), Troy Brownas 16 (5 rez. perd.), Ishas Smithas ir Admiralas Schofieldas po 14, Rui Hachimura 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)