D. Sabonis per 36 minutes pelnė 18 taškų (7/18 metimai, 4/6 baudos), atkovojo 22 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir kartą suklydo.

22 atkovoti kamuoliai – naujas lietuvio karjeros rekordas. Iki šių rungtynių D. Sabonis daugiausia buvo sugriebęs 18 kamuolių dar šį sezoną.

Daugiausia nemalonumų „Pacers“ komandai padarė anksčiau Indianos komandos marškinėlius vilkėjęs Paulas George'as. Dvikovos pradžioje nušvilptas krepšininkas pelnė 36 taškus ir pataikė daugiausia šį sezoną – 7 tritaškius metimus.

„Clippers“ žvaigždė, paskutinio NBA finalo MVP Kawhi Leonardas, nežaidė.

Antrojo kėlinio pabaigoje svečiai pradėjo spurtą 14:4, o kai trečiajame ketvirtyje „Pacers“ atsiliko 13 taškų, rankoves pasiraitojo P. George'as, smeigęs du taiklius tritaškius ir inicijavęs atkarpą 8:0.

Prieš prasidedant paskutiniam kėliniui skirtumas išaugo iki 19 taškų – 84:65 ir visi taškai ant „i“ šioje dvikovoje jau buvo sudėlioti.

Tai antroji „Pacers“ nesėkmė per trejas paskutines rungtynes. Kitą mačą D. Sabonis ir kompanija žais ketvirtadienį namie su Bostono „Celtics“.

Pacers“: Malcolmas Brogdonas 20, Domantas Sabonis 18 (22 atk. k.), Dougas McDermottas 17, T. J. Warrenass ir Jeremy Lambas po 12.

Clippers“: Paulas George‘as 36 (7/16 tritaškiai), Montrezlas Harrellas 26, Ivica Zubacas 13, Patrickas Beverley 11 (12 atk. kam.).