Bretto Browno auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje net 141:94 (36:18, 41:18, 26:31, 33:32) sutalžė šeštąją nesėkmę iš eilės patyrusius Klivlando „Cavaliers“ (5-17) krepšininkus.

B. Simmonsas per 26 minutes įmetė 34 taškus (11/13 dvit., 1/1 trit., 9/12 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei blokavo 2 varžovų metimus.

„76ers“: Benas Simmonsas 34 (7 rez. perd.), Mike‘as Scottas ir Trey Burke‘as po 21, Tobiasas Harrisas 15.

„Cavaliers“: Darius Garlandas 17, Tristanas Thompsonas 12, Jordanas Clarksonas ir Collinas Sextonas po 10.

Kitose praėjusios nakties rungtynėse Hjustono „Rockets“ (15-7) namuose 115:109 (23:31, 37:21, 23:26, 32:31) nugalėjo Finikso „Suns“ (10-12).

Sunkumų šiame mače turėjo Teksaso ekipos lyderis Jamesas Hardenas, kuris pataikė tik 3 tritaškius iš 17.

Vis dėlto ketvirtojo kėlinio viduryje J. Hardenas pelnė 13 taškų iš eilės ir leido šeimininkams išsiveržti į priekį 102:95. Per likusį laiką „Rockets“ atgal nebesižvalgė.

Užsikirtus J. Hardeno taikikliui, taikliai krepšį atakavo Russellas Westbrookas, šiame mače pelnęs 24 taškus (9/15 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojęs 14 kamuolių ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34, Benas McLemore‘as 27, Russellas Westbrookas 24 (14 atk. kam., 11 rez. perd.), Clintas Capela 12 (10 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 35, Kelly Oubre 19, Mikalas Bridgesas 14, Dario Šaričius 13 (12 atk. kam.), Ricky Rubio 10 (13 rez. perd.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)