Nate'o McMillano auklėtiniai svečiuose 104:103 (32:27, 34:33, 23:21, 15:22) palaužė lygos autsaiderių Niujorko „Knicks“ (4-19) pasipriešinimą.

D. Sabonis per 38 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvit., 3/5 baudos) ir sugriebė 15 atšokusių kamuolių. Net 8 kamuolius lietuvis atkovojo per ketvirtąjį kėlinį.

Be to, vidurio puolėjas atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 3 kartus pažeidė taisykles bei 5 kartus suklydo.

Niujorko ekipos gretose Ignas Brazdeikis nerungtyniavo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ pirmavo 92:81, tačiau „Knicks“ surengė spurtą 14:4 bei pasivijo 95:96.

Indianapolio klubas nesugebėjo pelnyti taškų per paskutines 5 mačo minutes, tačiau sveiką kailį išnešė Juliuso Randle'o dėka.

Niujorko ekipos puolėjas likus žaisti 0,1 sekundės stojo prie baudų metimo linijos ir galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau pataikė tik vieną metimą iš dviejų, todėl triumfavo „Pacers“.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 25, Julius Randle'as 16 (12 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 14, R.J. Barrettas 12 (9 atk. kam.).

„Pacers“: T.J. Warrenas 25, Domantas Sabonis 19 (15 atk. kam.), Dougas McDermottas 16, Jeremy Lambas 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)