Nuo pat pirmojo kėlinuko besivejančiųjų vaidmenyje atsidūrę šeimininkai sugebėjo pristabdyti „Rockets“ lyderį Jamesą Hardeną, tačiau Hjustono klubo vyriausiasis treneris Mike'as D'Antoni sugebėjo rasti būdų kompensuoti beveik dvigubai nuo savo rezultatyvumo vidurkio atsilikusio barzdočiaus puolimo indėlio stoką.

Akylai prižiūrėtas Hardenas Toronte atliko vos 11 metimų iš žaidimo, tačiau juos sugebėjo paversti 23 taškais. Pastarąjį kartą tiek ar mažiau metimų per rungtynes „Rockets“ puolimo simbolis išmetė dar 2016-17 metų pirmenybėse, kurių priešpaskutinėse rungtynėse gynėjas į „Clippers“ krepšį atliko vos 9 metimus.

Kanados klubui tai buvo jau antroji paeiliui savoje arenoje patirta nesėkmė. Šią savaitę Hjustono ir Majamio ekipoms Toronte nusileidę Nicko Nurse'o auklėtiniai iki šių pralaimėjimų buvo pasiekę naują klubo rekordą, pradėdami sezoną devyniomis namų pergalėmis paeiliui.

Svečiai iš Teksaso šiose rungtynėse išmetė net 55 tritaškius, iš kurių 22 buvo taiklūs (40 proc. taiklumas). Prie šio rodiklio svariausiai prisidėjo Benas McLemore'as ir P. J. Tuckeris, kartu realizavę net 13 iš 27 atliktų tolimų metimų.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 24 (7/14 dvit., 2/8 trit.), Fredas VanVleetas 20, Kyle'as Lowry 19 (8 rez. perd.), Normanas Powellas 14, Serge'as Ibaka 10 taškų.

„Rockets“: Benas McLemore'as 28 (8/17 trit.), Jamesas Hardenas 23 (4/6 dvit., 3/5 trit., 6/6 baud., 5 per. kam.), Russellas Westbrookas 19 (7/21 dvit., 0/6 trit., 13 atk. kam., 11 rez. perd., 8 kl.), Danuelis House'as 16 taškų.

Netikėtą pergalę JAV sostinėje Vašingtone iškovojo vietos „Wizards“ (7/13) ekipa. Scotto Brookso auklėtiniai rezultatu 119:113 (25:33, 40:22, 26:26, 28:32) įveikė vos antrą pralaimėjimą per pastarąsias dešimt rungtynių patyrusius Filadelfijos „76ers“ (15-7).

Arenos šeimininkai pergalės pamatu tapusį dviženklį pranašumą susikrovė net 18 taškų skirtumu laimėtame antrajame kėlinuke, o tokį įspūdingą „Wizards“ spurtą įkvėpė iki ilgosios pertraukos fenomenalų taiklumą demonstravęs Davis Bertanis.

Latvijos rinktinės snaiperis per pirmus du ketvirčius pataikė visus 6 mestus tritaškius bei abudu atliktus dvitaškius ir į „76ers“ krepšį pirmoje rungtynių pusėje sumetė net 22 taškus. Tiesa, po ilgosios pertraukos pristabdytas krašto puolėjas antroje susitikimo dalyje pataikė tik vieną iš aštuonių atliktų metimų.

Nors pastaraisiais metais Filadelfijos klubas gali pasigirti daug geresniais rezultatais nei „Wizards“ ekipa, išvykos į Vašingtoną Pensilvanijos komandai pastaruoju metu tapo tikru košmaru. JAV sostinės atstovai savoje arenoje „76ers“ įveikė jau dešimtą kartą iš eilės.

„Wizards“: Rui Hachimura 27, Bradley Bealas 26 (10 atk. kam.), Davis Bertanis 25 (2/3 dvit., 7/13 trit.), Ishas Smithas 19 taškų.

„76ers“: Tobias Harrisas 33 (10/20 dvit., 3/8 trit.), Joelis Embiidas 26 (21 atk. kam.), Benas Simmonsas 17 (10 rez. perd.), Alas Horfordas ir Raulis Neto po 11 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Niujorko „Knicks“ (4-18) – Denverio „Nuggets“ (14-5) 92:129 (27:33, 18:34, 30:31, 17:31)

„Knicks“: Mitchellas Robinsonas 17, Bobby Portisas ir Marcusas Morrisas po 10 taškų.

„Nuggets“: Willas Bartonas 17, Jerami Grantas 16, Monte Morrisas 15, Jamalas Murray ir Malikas Beasley po 14, Juancho Hernangomezas 12, Masonas Plumlee 11 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Paulas Millsapas 10 taškų.

Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-16) – Finikso „Suns“ (10-11) 132:139 (40:38, 30:36, 21:33, 34:18, 7:14)

„Pelicans“: J. J. Redickas 26 (5/7 trit.), Jrue Holiday 23, Brandonas Ingramas 21, Lonzo Ballas 20 (6 atk. kam., 11 rez. perd., 7 kl.), Jaxsonas Hayesas 17 taškų (5 blk.).

„Suns“: Devinas Bookeris 44 (5/11 trit., 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Frankas Kaminsky 20, Cameronas Johnsonas 18, Kelly Oubre 14 (15 atk. kam.), Ricky Rubio 13 (15 rez. perd.), Mikalas Bridgesas 11 taškų.