Jonas Valančiūnas sužaidė savo rezultatyviausią mačą sezone, per 29 min. pelnė 32 taškus (12/17 dvit., 8/10 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, padarė tris klaidas ir 4 kartus prasižengė.

Apskritai Jono asmeninis rezultatyvumo rekordas – 34 taškai.

Antro ketvirčio pabaigoje „Bulls“ atitrūko 50:28, tai didžiausia šeimininkų persvara, iki ilgosios pertraukos svečiams pavyko kiek sumažinti savo deficitą (50:35).

Trečio kėlinio pradžioje atkarpą 8:2 laimėję „grizliai“ priartėjo (52:43), o po kelių minučių komandas jau skyrė kovinis atstumas (61:55). Bet trečio ketvirčio pabaigoje atkarpą 17:5 laimėję „buliai“ prieš lemiamą ketvirtį galėjo kiek lengviau atsipūsti – 78:64.

„Grizliai“ kabinosi ir ketvirto kėlinio viduryje po atkarpos 17:6 komandas skyrė tik taškas (88:87).

Zachas LaVine atsakė 5-iais greitais taškais, tritaškį pataikė Krisas Dunnas ir likus 3 min. „Bulls“ atitrūko 96:87.

Svečiai per likusį laiką vėl pavyti „bulių“ nebespėjo.

„Grizzlies“ kitas rungtynes žais Jutoje prieš „Jazz“, antrosios rungtynės per ketverių svečiuose žaidžiamų rungtynių ciklą. Memfio klubas patyrė antrą nesėkmę paeiliui ir aštuntą per paskutiniąsias devynerias rungtynes.

Vakaruose 13-ą vietą užimančių „Grizlių“ gretose trūko lyderio Ja Moranto, vidutiniškai renkančio po 18,6 taško. Antruoju numeriu pašauktas naujokas praleido trečiąsias rungtynes dėl nugaros skausmų.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 25, Wendellis Carteris 16 (13 atkov. kam.), Lauri Markkanenas 15, Tomašas Satoransky 13 taškų.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 32, Jarenas Jacksonas ir Jae Crowderis po 15, Gaysonas Allenas 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)