Prieš buvusią komandą stojęs Domantas Sabonis žaidė 35 min., pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, padarė 4 klaidas ir 5 kartus prasižengė.

Po dviejų kėlinių „Thunder“ pirmavo 50:49. Justino Holiday dvitaškis paskutinę trečio ketvirčio sekundę leido svečiams išsiveržti į priekį 79:78.

Intriga tvyrojo iki paskutinių mačo akimirkų. Likus 1 minutei „Pacers“ pirmavo 103:100 ir „Thunder“ turėjo šansą išsigelbėti, bet likus 17 sek. Terrance'as Fergusonas prametė tritaškį, T.J. Warrenas pataikė baudas ir „Pacers“ sirgaliai buvo ramūs per paskutines mačo sekundes.

Indianos klubas Rytų konferencijoje – šeštas, „Thunder“ Vakaruose – 10-as. Kitas rungtynes „Pacers“ žais penktadienio naktį Detroite, „Thunder“ priims Minesotos „Timberwolves“.

„Thunder“: Stevenas Adamsas 20, Danilo Gallinari ir Dennisas Schroderis po 18, Shai Gilgeous-Alexand 16 taškų.

„Pacers“: T.J. Warrenas 24, Domantas Sabonis 17, Doug McDermott 14, Jeremy Lamb 13, Justin Holiday ir Mylesas Turneris po 12, Malcolmas Brogdonas 11 (6 rez. perd.) taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)