Indianapolyje vykusias rungtynėse vietos „Pacers“ pranoko Memfio „Grizzlies“ 126:114 (36:27, 31:29, 37:27, 22:31).

D. Sabonis šeimininkams per 33 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/6 baudų) ir atkovojo tiek pat kamuolių, be to, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 2 kamuolius.

„Grizlių“ gretose J. Valančiūnas per 26 minutes surinko 14 taškų (7/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/2 baudų), sugriebė 11 atšokusių kamuolių bei blokavo 3 varžovų metimus.

Rungtynėse intrigos buvo mažiau nei asmeninėje Lietuvos aukštaūgių dvikovoje – „Pacers“ jau pirmame kėlinyje paėmė iniciatyvą į savo rankas, laimėjo ir kitus du, o prasidėjus paskutiniam ketvirčiui komandas skyrė 29 taškai. Pabaigoje „Pacers“ tik leido varžovams sumažinti atsilikimą ir išvengti sutriuškinimo.

Šeimininkus į priekį vedė 26 taškus pelnęs T.J. Warrenas, Memfio ekipą gelbėti bandė Jarenas Jacksonas (28 taškai).

Baigiantis antram kėliniui po atakos skaudžiai ant parketo krito „Grizzlies“ naujokas Ja Morantas, aikštę palikęs tik padedant komandos personalui. Vis dėlto po ilgosios pertraukos antrasis praėjusios naujokų biržos šaukimas grįžo į kovą ir viso sumetė 19 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“ Rytų konferencijoje užima šeštą vietą (10/6), ketvirtą kartą iš eilės pralaimėję „Grizzlies“ Vakaruose yra priešpaskutiniai 14-i (5/11).

Praėjusiame sezone D. Sabonio ir J. Valančiūno pasimatymai aikštėje neįvyko dėl pastarojo traumos.

„Pacers“: T.J. Warrenas 26, Jeremy Lambas 19, Aaronas Holiday 16, Malcolmas Brogdonas 14, Domantas Sabonis 13;

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 28, Ja Morantas 19, Brandonas Clarke'as 17, Jonas Valančiūnas 14.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)