Portlando „Trail Blazers“ superžvaigždė Damianas Lillardas įpurtė net 60 taškų ir pagerino tiek savo asmeninį, tiek ir klubo žaidėjų rezultatyvumo rekordą, tačiau Oregono valstijos atstovai namuose 115:119 (20:26, 29:28, 37:35, 29:30) neatsilaikė prieš Bruklino „Nets“.

Aikštėje siautęs D. Lillardas per 40 min. pelnė daugiau nei pusę visos ekipos taškų – 60 (12/17 dvitaškiai, 7/16 tritaškiai, 15/15 baudos). Prieš tai jo karjeros rekordas buvo 59 taškai.

„Jis įmetė 60, bet, mūsų laimei, jam reikėjo 65 taškų“, – po rungtynių juokavo vienas varžovų lyderių Spenceris Dinwiddie.

Iš tiesų Damianas beveik nesulaukė komandos draugų pagalbos: Anfernee Simonsas pridėjo 15, Hassanas Whiteside'as 10, o C. J. McCollumas tik 8 taškus (4/19 metimai iš žaidimo).

Tuo metu „Nets“ į priekį vedė 34 taškus įmetęs Spenceris Dinwiddie (6/10 tritaškiai) ir 33-is pridėjęs Kyrie Irvingas.

Puolime pratrūko ir D'Angelo Russellas iš „Golden State Warriors“, tačiau net ir jo 52 taškų nepakako tam, kad „Kariai“ iš Mineapolio išsivežtų pergalę.

Vakarų konferencijoje tik Naujojo Orleano „Pelicans“ lenkiantys „Warriors“ (2/7) svečiuose pp pratęsimo 119:125 (31:29, 30:31, 25:20, 24:30; 9:15) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (5/3).

D. Russellas per 40 min. pasižymėjo 52 taškais (12/20 dvitaškiai, 7/17 tritaškiai, 7/8 baudos) ir pagerino asmeninį karjeros rekordą.

„Vilkų“ gretose nesulaikomas buvo Andrew Wigginsas su 40 taškų (15/26 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 4/8 baudos).

Nesėkmė ištiko ir Dalaso „Mavericks“ (5/3) kolektyvą, kuris savo arenoje netikėtai 102:106 (28:36, 29:25, 23:23, 22:22) krito nuo Niujorko „Knicks“ (2/7).

Ketvirtą trugubą dublį šį sezoną pasiekė Luka Dončičius, per 35 min. sumetęs 38 taškus (10/15 dvitaškiai, 3/11 tritaškiai, 9/9 baudos), sugriebęs 14 kamuolių ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, slovėnas suklydo net 8 kartus.

38 pelnyti taškai – naujasis Lukos karjeros rekordas.

28 taškus į savo buvusios darbovietės krepšį suvertė latvis Kristapas Porzingis (7/15 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 2/3 baudos), dar atkovojęs 9 kamuolius ir blokavęs 5 varžovų metimus.

„Knicks“ 29 taškus sukaupė Marcusas Morrisas, 21 – Julius Randle'as.

Karjeros pasirodymą surengė ir NBA čempionas Pascalis Siakamas, kurio dvigubas dublis padėjo Toronto „Raptors“ (6/2) išvykoje 122:104 (30:30, 45:23, 22:22, 25:29) patiesti absoliučius lygos autsaiderius Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/7).

Kamerūnietis per 39 min. sukratė net 44 taškus (12/18 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 5/5 baudos) ir nusiėmė 10 atšokusių kamuolių.

„Raptors“ laimėti nesutrukdė ir dviejų svarbių žaidėjų – Kyle'o Lowry ir Serge'o Ibakos – patirtos traumos.

„Pelikanų“ neišgelbėjo dar vienas solidus Brandono Ingramo vakaras. Jo sąskaitoje – 27 taškai.

Karšta naktelė buvo ir Solt Leik Sityje, kur Jutos „Jazz“ (6/3) paskutinę sekundę 103:100 (30:16, 25:19, 26:39, 22:26) palaužė Milvokio „Bucks“ (6/3).

Šeimininkų herojumi tapo kroatas Bojanas Bogdanovičius, kuris ne tik pelnė 33 taškus (4/9 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 10/10 baudos), bet ir pataikė pergalingą tritaškį aidint finalinei sirenai.

„Bucks“ tempė graikas Giannis Antetokounmpo su 30 taškų ir 13 atkovotų kamuolių, bet prasidėjus paskutinei dvikovos minutei jis išsibaudavo.

Pergalių seriją iki septynių iš eilės pratęsė lygos lyderiai Los Andželo „Lakers“ (7/1), kurie namuose 95:80 (28:21, 20:25, 30:20, 17:14) parklupdė Majamio „Heat“ (6/3).

Po dviejų kėlinių ekipas teskyrė du taškai (48:46), bet po pertraukos „Lakers“ pranašumas nebekėlė abejonių.

Nugalėtojams Anthony Davisas surinko 26-is (11/17 dvitaškiai, 4/4 baudos), o Lebronas Jamesas – 25 taškus (6/12 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 1/2 bauda).

Svečių gretose 22 taškus atseikėjo Jimmy Butleris, 19 – Goranas Dragičius.