Atkakliai vykusiose rungtynėse iniciatyva daugiau nei du kėlinius priklausė Los Andželo klubui, tačiau trečiojo kėlinio viduryje į priekį šovę „Trail Blazers“ krepšininkai vertė aikštės šeimininkus padirbėti iš peties.

Daugiausiai K. Leonardo, per paskutinį kėlinį pelniusio 18 iš savo 27 taškų, ir Lou Williamso dėka „Clippers“ lemiamomis minutėmis sužaidė sėkmingai ir šventė šeštą pergalę šį sezoną.

Likus žaisti minutę rezultatas buvo lygus 98:98, tačiau tuomet 5 taškus iš eilės pelnė L. Williamsas, o K. Leonardas įtvirtino pergalę dukart stodamas prie baudų metimo linijos.

Įdomu, kad dar prieš rungtynes K. Leonardo pavardė buvo linksniuojama žiniasklaidoje. Mat dėl klaidingai suteiktos informacijos apie žvaigždės sveikatą prieš paskutinę dvikovą su Milvokio „Bucks“, NBA nubaudė „Clippers“ klubą 50 tūkst. JAV dolerių bauda.

Clippers“: Kawhi Leonardas 27 (13 atk.k.), Lou Williamsas 26, Ivica Zubacas 15 (13 atk.k.), Montrezlas Harrellas 15.

„Trail Blazers“: CJ McCollumas ir Damianas Lollardas po 22, Anfernee Simonsas 17.