Mačą starto penkete pradėjęs Jonas Valančiūnas žaidė 27 min., pelnė 10 taškų (5/9 dvit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei dukart prasižengė.

Jonui tai – penktasis dvigubas dublis šiame sezone.

Lemiamo kėlinio pradžioje po Andrew Wigginso dvitaškio svečiai atsiliko tik 2 taškais (99:101).

Dillonas Brooksas pataikė tritaškį, Solomonas Hillas pridėjo dvitaškį ir „grizliai“ atitrūko 106:99.

Po D. Brookso penkių taškų iš eilės šeimininkai įgijo 10 taškų persvarą (120:110), o likus dviem minutėms po Ja Moranto ir to paties D. Brookso baudų metimai leido „grizlių“ sirgaliams neabejoti saviškių antra pergale namuose (131:115).

Memfio ekipa sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, artimiausias rungtynes Tenesio valstijos komanda žais lapkričio 9 dieną svečiuose su Orlando „Magic“.

„Grizzlies“: Dillon Brooks 31, Ja Morantas 26, Jae Crowderis ir Brandon Clarke po 18, Jonas Valančiūnas 10.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 30, Karl-Anthony Townsas 25, Jarrettas Culver 15, Robert Covington 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)