Jamesas Hardenas vienas susmeigė 59 taškus, o Hjustono „Rockets“ (3/1) krepšininkai JAV sostinėje 159:158 (35:34, 41:43, 35:40, 48:41) įveikė vietos „Wizards“ (1/3), kurių gretose Bradley Bealas atseikėjo 46 taškus.

Susitikimo be jokių gynybos užuominų baigtį nulėmė taiklus J. Hardeno baudos metimus likus žaisti vos porą sekundžių.

Iš viso barzdočius pataikė 12 dvitaškių iš 18, 6 tritaškius iš 14, 17 baudų iš 18, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir finišavo net su 59 taškais, iš kurių 38 sumetė vien per antrąją dvikovos dalį.

Jam neblogai talkino Russellas Westbrookas, kuris pasižymėjo trigubu dubliu: 17 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkams net 46 taškus surinko B. Bealas pelnė 46 taškus (7/8 dvitaškiai, 7/12 tritaškiai, 11/12 baudos). Japonas Rui Hachimura pridėjo 23, o latvis Davis Bertanis – 21 tašką.

„Wizards“ ir „Rockets“ 100 taškų ribą pasiekė dar trečio kėlinio viduryje, o rezultatas švieslentėje po trijų ketvirčių buvo jau 117:111.

Abi komandos per 48 minutes įskraidino net 43 tritaškius iš 90-ies (48 proc.), o iš viso vien iš žaidimo pataikė 112 metimų ir dar realizavo 50 baudų.

„Wizards“: Bradley Bealas 46, Rui Hachimura 23, Davis Bertanis 21 (6/9 tritaškiai), Isaiah Thomas 17 (10 rez. perd.), Troy Brownas 14, Thomas Bryantas 13 (12 atk. kam.), Moritzas Wagneris 12 taškų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 59, Clintas Capela 21 (12 atk. kam.), Russellas Westbrookas 17 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), Danuelis House'as 16, Ericas Gordonas 15 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)