Jono Valančiūno atstovaujami „grizliai“ patyrė antrą nesėkmę, o svečiai iš Čikagos šventė pirmą pergalę sezone.

Starto penkete mačą pradėjęs aukštaūgis iš Lietuvos žaidė 18 minučių, per kurias pelnė 10 taškų (4/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, dukart suklydo bei kartą prasižengė.

J. Valančiūnas pirmą kartą šiame sezone fiksavo dvigubą dublį bei mače atkovojo daugiausia kamuolių – 13, tačiau to pirmai pergalei nepakako.

Šeimininkai nesulaikė Zacho LaVine'o, kuris pelnė net 37 taškus, jam sėkmingai talkino Coby White'as – 25 taškai. Šie du Čikagos ekipos krepšininkai suvertė daugiau nei pusę komandos taškų, jie vieninteliai „Bulls“ gretose fiksavo dviženklį taškų skaičių.

Po dviejų kėlinių „Grizzlies“ pirmavo 60:47, bet sėkmingai trečio kėlinio pabaigą sužaidę svečiai pavijo šeimininkus (81:79).

Lemiamą ketvirtį J. Valančiūnas stebėjo nuo atsarginių suolo. Jame „Bulls“ į priekį išsiveržė likus 5 min.: rezultatą tritaškiu persvėrė C. White'as (94:95).

Nesėkmingai paskutines dvi minutes sužaidę šeimininkai (atkarpa 1:10) buvo priversti patirti antrą nesėkmę iš eilės.

Suomis Lauri Markkanenas per 32 min. „buliams“ pelnė 9 taškus bei atkovojo 11 kamuolių.

„Grizzlies“ (0-2): Jarenas Jacksonas 23, Brandon Clarke 14, Jae Crowder 13, Jonas Valančiūnas ir Ja Morant po 10 taškų.

„Bulls“ (1-1): Zachas LaVine 37 (13/23 iš žaidimo, 7/10 baud.), Coby White 25 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)