Lemiamame kėlinyje tritaškiais prapliupęs I. Brazdeikis buvo vienas pagrindinių „Knicks“ pergalės kalvių ir per 29 minutes sumetė 17 taškų (4/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), sugriebė 8 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o pagal pliuso-minuso statistiką (+19 taškų) nusileido tik R. J. Barrettui (+25 tšk.).

R. J. Barrettas pasižymėjo 21 tašku, 10 rezultatyvių perdavimų ir 8 atkovotais kamuoliais. 18 taškų pridėjo Mitchellas Robinsonas, 15 – Kevinas Knoxas.

Itin solidų ir efektyvų žaidimą Las Vegase demonstravęs tik 47-tasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas I. Brazdeikis maloniai nustebino daugelį „Knicks“ apžvalgininkų ir gerbėjų, kurie socialiniuose tinkluose toliau žeria jam pagyras bei prognozuoja žaidimo minutes ir prasidėjus reguliariajam sezonui.

Ne tuščiomis kišenėmis Las Vegasą palieka ir Šarlotės „Hornets“ atstovaujantis 21-erių metų Arnoldas Kulboka, taip pat finišavęs pergalingai.

„Širšės“ 84:74 (31:15, 23:15, 13:22, 17:22) įveikė Jutos „Jazz“ ekipą, o A. Kulboka ant parketo praleido 20 min., per kurias pelnė 9 taškus (0/2 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai), nusiėmė 4 kamuolius ir iškišo 2 rezultatyvius perdavimus.

Dvigubą dublį nugalėtojų gretose surinko Kennedy Meeksas – 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Be taškų savo pasirodymą Las Vegase baigė 19-metis Detroito „Pistons“ narys Deividas Sirvydis, per 14 min. prametęs vienintelį dvitaškį.

„Pistons“ be svaresnio mūsiškio indėlio 85:105 (19:25, 20:23, 21:25, 25:32) neatsilaikė prieš Bruklino „Nets“ klubą, kuriam net 30 taškų sukaupė Jarrettas Allenas.