Lietuvio atstovaujamas Detroito klubas 93:73 sutriuškino Portlando „Trail Blazers“, o pats D. Sirvydis ant parketo praleido tik 4 minutes.

NBA naujokų biržoje 37-uoju šaukimu pakviestas snaiperis spėjo pramesti du tritaškius, atlikti rezultatyvų perdavimą ir prasižengti.

Pirmosiose rungtynėse Vilniaus „Rytui“ priklausantis 19-metis gynėjas per tris minutes pelnė tris taškus.

„Pistons“ į priekį vedė 18 taškų įmetęs ukrainietis Sviatislavas Michailiukas. Pralaimėtojams 15 taškų pelnė Anfernee Simonsas.

Las Vegase solidžiau pasirodyti pavyko Kauno „Žalgiriui“ priklausantiems žaidėjams Jockui Landale'ui ir Nigelui Hayesui.

J. Landale'o atstovaujama Milvokio „Bucks“ komanda iškovojo pirmąją pergalę 89:83 įveikdama Atlantos „Hawks“ ekipą.

Vidurio puolėjas iš Australijos per 26 minutes įmetė 13 taškų (5/10 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Be to, 23-ejų aukštaūgis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė, 2 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

„Bucks“ gretose rezultatyviausias buvo 18 taškų surinkęs Bonzie Colsonas. Atlantos klubui 22 taškus pelnė Jordanas Sibertas.

Šių metų Vasaros lygoje debiutavęs N. Hayesas pasižymėjo galingu dėjimu, o jo atstovaujama Los Andželo „Clippers“ komanda 93:87 pranoko Los Andželo „Lakers“.

24-erių puolėjas per 27 minutes įmetė 13 taškų (5/7 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

„Clippers“ gretose išsiskyrė 21 tašką pelnęs Mfiondu Kabengele. „Lakers“ komandai po 17 taškų surinko Devontae Cacokas ir Jamesas Youngas.

Šias rungtynes stebėjo LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas.