Kanadiečius, kaip įprasta, į pergalę vedė rezultatyviausias komandos krepšininkas Kawhi Leonardas. Krašto puolėjo indėlio svarba ryškiai atsispindėjo jau pirmame ketvirtyje, kai „Raptors“ lyderis pelnė 14 taškų, o visa likusi komanda realizavo vos 1 iš 13 metimų iš žaidimo.

Čempionų titulą ginančių „Warriors“ gretose spindėjo po pakinklės sausgyslės traumos į aikštę grįžęs atakuojantis gynėjas Klay Thompsonas. Taiklūs snaiperio metimai leido šeimininkams pirmauti visą pirmąją rungtynių pusę, tačiau į ilgąją pertrauką Kalifornijos klubas išsinešė tik keturių taškų persvarą.

Galingu žaidimu trečiuose kėlinukuose garsėjantys Steve‘o Kerro auklėtiniai šįkart patys tapo trečiame kėlinuke įvykusio spurto auka. Vedami Leonardo ir Serge‘o Ibakos „Raptors“ po ilgosios pertraukos surengė net kelias įspūdingas atkarpas, o minėtasis duetas trečiame ketvirtyje rezultatyvumu pranoko visą „Warriors“ komandą (24:21).

Dviženklį pranašumą susikrovę Toronto krepšininkai šaltakraujiškai sužaidė lemiamą kėlinuką, kurio metu čempionai taip ir nesugebėjo ženkliau sumažinti varžovų atotrūkio. Iki pagrindinio rungtynių laiko likus kiek mažiau nei trims minutėms „Warriors“ sirgaliai ėmė palikinėti triukšmingąją „Oracle“ areną.

Šių metų atkrintamosiose fantastiškai rungtyniaujantis Kawhi šįkart pasižymėjo dar vienu galingu dvigubu dubliu. Buvęs San Antonijaus „Spurs“ lyderis į varžovų krepšį sumetė 36 taškus, prie kurių pridėjo 12 atkovotų bei 4 perimtus kamuolius.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai pasirodė Thompsono ir Stepho Curry duetas. Gynėjai pelnė atitinkamai 28 ir 27 taškus, tačiau trečiose serijos rungtynėse siautėjęs Curry šįkart pataikė vos 2 iš 9 mestų tritaškių.

Čempionų titulą ginantys „Warriors“ šiąnakt prarado net 17 kamuolių ir realizavo tik 14 iš 21 baudų metimo.

„Warriors“: Klay Thompsonas 28 (11/18 met., 6/10 trit.), Stephenas Curry 27 (9/22 met., 2/9 trit., 7/8 baud., 6 rez. perd.), Draymondas Greenas (9 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Kevonas Looney po 10 taškų.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 36 (11/22 met., 5/9 trit., 9/9 baud., 12 atk. kam.), Serge‘as Ibaka 20 (9/12 met.), Pascalis Siakamas 19, Kyle‘as Lowry 10 taškų (3/12 met., 7 rez. perd.).

Penktosios serijos rungtynės Toronte vyks naktį iš pirmadienio į antradienį, 4 val. Lietuvos laiku.