Reguliarųjį sezoną laimėjusi „Bucks“ ekipa praėjusią naktį po dramatiškos kovos „Raptors“ klubui lemiamą susitikimą pralaimėjo 94:100. Nors žygis link pirmojo čempionų titulo nuo 1971 metų baigėsi, G. Antetokounmpo patikino, kad šiai Milvokio komandai tai yra tik pradžia.


„Tai yra tik ilgo kelio pradžia. Mes nuolat tobulėjame individualiai ir kaip komanda. Kitais metais grįšime geresni. Prisiminsime tai, ką pastatėme šiais metais ir ant tų pačių pamatų statysime savo ateities sėkmę“, – po širdį veriančios nesėkmės spaudos konferencijoje kalbėjo G. Antetokounmpo.

View this post on Instagram

Kawhi was too much for Giannis this series

A post shared by Bleacher Report (@bleacherreport) on May 25, 2019 at 8:20pm PDT


Į reguliariojo sezono naudingiausio žaidėjo apdovanojimą pretenduojantis graikas leido suprasti, kad šis pralaimėjimas jam yra itin skaudus. 24-erių aukštaūgis netgi neišlaukė spaudos konferencijos galo: po žurnalistės klausimo apie atkrintamosioms varžyboms reikalingą patirtį puolėjas pakilo iš savo vietos ir paliko konferencijos salę.

View this post on Instagram

Giannis walked out of his presser after losing ECF in Game 6

A post shared by Bleacher Report (@bleacherreport) on May 25, 2019 at 9:18pm PDT


Į šį klausimą vietoje G. Antetokounmpo atsakė greta jo sėdėjęs bendraklubis Khrisas Middletonas, kuris prižadėjo, kad „Bucks“ iš nesėkmės prieš „Raptors“ klubą tikrai pasimokys.

„Raptors“ finale susitiks su penktąjį finalą iš eilės pasiekusiais čempionais „Golden State Warriors“.

View this post on Instagram

The audacity 🤭 (via @kennysmith)

A post shared by Bleacher Report (@bleacherreport) on May 25, 2019 at 5:34pm PDT