Susitikimą daug sėkmingiau pradėję šeimininkai antrojo kėlinko pradžioje turėjo net 17 taškų pranašumą, tačiau atkaklumą ir charakterio tvirtybę pademonstravę „Trail Blazers“ sugebėjo atsitiesti nepaisant to, jog iki ilgosios pertraukos pataikė tik 1 iš 17 mestų tritaškių.

Katastrofišką pasirodymą surengė Portlando klubo lyderis Damianas Lillardas, realizavęs vos 3 iš 17 metimų, tačiau komandos puolimo variklio vaidmenį iš jo sėkmingai perėmė atakuojantis gynėjas C. J. McCollumas. Net 37 taškus pelnęs krepšininkas pasiekė naują „Trail Blazers“ septintųjų serijos rungtynių rezultatyvumo rekordą.

Ryškiausia Denverio komandos puolimo figūra ir vėl tapo serbas Nikola Jokičius. Galingu dvigubu dubliu pasižymėjęs vidurio puolėjas surinko 29 taškus ir 13 atkovotų kamuolių, tačiau svečiai sėkmingai neutralizavo jo žaidimo kūrimo sugebėjimus – per 42 aikštėje praleistas minutes aukštaūgis atliko tik 2 rezultatyvius perdavimus.

Serbo žaidimo kokybė gerokai nusmuko ketvirtame kėlinuke, kuriame Denverio komanda pataikė vos 7 iš 24 metimų iš žaidimo, o Jokičius prametė 7 iš 10 bandymų. Po susitikimo paskutinę ketvirtojo ketvirčio minutę svarbaus baudos metimo nepataikęs aukštaūgis prisiėmė sau kaltę dėl komandos pralaimėjimo.

Antrąsias septintas serijos rungtynes šių metų atkrintamosiose varžybose žaidę „Nuggets“ nepasinaudojo galimybe grįžti į Vakarų konferencijos finalą pirmą kartą nuo 2009-ų metų, kai Denverio ekipai atstovavo lietuvis Linas Kleiza.

Savo ruožtu, „Trail Blazers“ šiame atkrintamųjų varžybų etape žais pirmą kartą nuo 2000-ųjų, kai Rasheedo Wallace‘o ir Arvydo Sabonio vedamas Portlando klubas septintose serijos rungtynėse dramatiškai nusileido Kobe Bryanto ir Shaquille‘o O‘Nealo atstovautiems Los Andželo „Lakers“.

Portlando patekimas į Vakarų konferencjios finalą pažymėtas ir dar vienu istoriniu pasiekimu. „Trail Blazers“ atstovaujantis Sethas Curry ir čempionų „Golden State Warriors“ klube rungtyniaujantis vyresnysis jo brolis Stephenas taps pirmuoju brolių duetu, stosiančiu į tarpusavio akistatą konferencijos finalo etape.

Denveryje triumfavusių Terry Stottso auklėtinių laukia itin sudėtingas uždavinys – šiąnakt vykusios dvikovos metu kairiojo kelio traumą patyrė svarbus atsarginis krepšininkas Rodney Hoodas. Su Ouklando klubu atkrintamosiose 2016-ais ir 2017-ais metais susitikę „Blazers“ šias serijas pralaimėjo bendru rezultatu 1:8.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (11/26 met., 13 atk. kam., 4 blk.), Jamalas Murray 17 (4/18 met., 0/4 trit., 5 rez. perd.), Gary Harrisas 15, Paulas Millsapas 10 taškų (3/13 met., 7 atk. kam., 3 blk.).

„Trail Blazers“: C. J. McCollumas 37 (17/29 met., 9 atk. kam.), Evanas Turneris 14, Damianas Lillardas 13 (3/17 met., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Enesas Kanteris 12 taškų (13 atk. kam.).

Portlando ir Ouklando klubų serija startuos naktį iš antradienio į trečiadienį, 4 val. Lietuvos laiku.