„Rockets“ krepšininkai išvargo sunkią pergalę Solt Leik Sityje. Mike'o D'Antoni auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos Jutos „Jazz“ klubą palaužė 104:101 (28:30, 22:25, 24:21, 30:25).

Hjustono ekipai laimėti nesutrukdė ir tai, jog varžovai surado priešnuodžių Jamesui Hardenui, kuris pirmoje mačo pusėje iš žaidimo prametė visus 10 savo metimų.

Tiesa, „Rockets“ lyderis vis tiek buvo rezultatyviausias savo komandoje – per 39 minutes pelnė 22 taškus (1/7 dvit., 2/13 trit., 14/16 baud.), atliko 10 rez. perd., perėmė 6, atkovojo 4 ir prarado 4 kamuolius.

Quino Snyderio kariaunos negelbėjo sėkmingesnis nei ankstesnėse rungtynėse Donovano Mitchello žaidimas. Gynėjas per 42 minutes įmetė 34 taškus (5/15 dvit., 4/12 trit., 12/17 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Svečiai perėmė iniciatyvą ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį 84:80. Likus minutei J. Hardenas pataikė svarbų tritaškį (99:95), o vėliau „Rockets“ neklydo atakuodami nuo baudų metimo linijos.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 34, Derrickas Favorsas 13, Rudy Gobertas (8 atk. kam.) ir Ricky Rubio po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 22 (10 rez. perd.), Chrisas Paulas 18, Ericas Gordonas ir P.J. Tuckeris (10 atk. kam.) po 12.

Kitose rungtynėse Milvokio „Bucks“ komanda svečiuose 119:103 (32:24, 35:30, 33:24, 19:25) susitvarkė su Detroito „Pistons“ ekipa.

Šeimininkams nepadėjo traumą išsigydžiusio Blake'o Griffino galiingas sugrįžimas. Puolėjas per 31 minutę pelnė 27 taškus (8/17 dvit., 2/7 trit., 5/5 baud..) ir atkovojo 6 kamuolius.

Detroito ekipa taip pat pristabdė didžiausią varžovų žvaigždę. Giannis Antetokounmpo per 28 minutes įmetė tik 14 taškų (5/10 dvit., 0/3 trit., 4/6 baud.), 4 kartus suklydo, 5 kartus prasižengė ir atkovojo 10 kamuolių.

Mike'o Budenholzerio auklėtiniai dar trečiojo kėlinio viduryje pabėgo į priekį 85:66, o „Pistons“ krepšininkai per likusį susitikimo laiką atsitiesti jau nebesugebėjo.

„Pistons“: Blake'as Griffinas 27, Reggie Jacksonas 15, Wayne'as Ellingtonas 13, Andre Drummondas 12 (12 atk. kam.), Ishas Smithas 11.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 20, Ericas Bledsoe ir Brookas Lopezas po 19, Ersanas Ilyasova 15, Giannis Antetokounmpo 14 (10 atk. kam.).