Nors arenos šeimininkai susitikimą pradėjo pataikydami visu penkis pirmuosius savo metimus, į sėkmingą varžovų startą „Pacers“ atsakė pelnydami 10 taškų be atsako ir išsiverždami į priekį rezultatu 17:13.

Pirmajam šių komandų susitikimui tapus nerezultatyviausiomis viso 2018-19 metų NBA sezono rungtynėmis, antrojoje dvikovoje abiejų ekipų krepšininkai stengėsi žaisti daug greitesnį krepšinį. Antrame kėlinuke Kyrie Irvingo vedami „Celtics“ sugebėjo panaikinti svečių komandos persvarą ir prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį dviejų taškų skirtumu – 52:50.

Sekmadienį vykusiame pirmajame komandų tarpusavio susitikime Indianos krepšininkai užfiksavo absoliutų klubo atkrintamųjų varžybų antirekordą trečiajame kėlinuke pelnydami vos 8 taškus. Šiąnakt „Pacers“ sugebėjo kardinaliai pakeisti šį scenarijų ir pradėti antrąją susitikimo dalį spurtu 20:6.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo Tyreke‘o Evanso tritaškiu, suteikusiu svečiams 12 taškų pranašumą. Visgi po šios akimirkos Indianos krepšininkai nepataikė net dešimties metimų iš eilės, o tuo pasinaudoję „Celtics“ pelnė 16 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį.

Viltį „Pacers“ komandai grąžino tolimą metimą pataikęs Wesley Matthewsas, o po kelių akimirkų dar vieną tritaškį pridėjęs Bojanas Bogdanovičius vėl persvėrė rezultatą svečių komandos naudai.

Trapią dviejų taškų persvarą Indianos klubas išsaugojo iki paskutinės rungtynių minutės, tačiau tuomet Bostono komandą į pergalę atvedė antrą sezoną lygoje rungtyniaujantis krašto puolėjas Jaysonas Tatumas. Pergalinga įvykių seka prasidėjo nuo Alo Horfordo bloko Bogdanovičiui, po kurio tritaškį pataikęs Tatumas dar kartą persvėrė rezultatą – 92:91.

Šeimininkams apsigynus nuo „Pacers“ išpuolio Tatumas atliko rezultatyvų perdavimą du taškus iš po krepšio pelniusiam Gordonui Haywardui, o po svečių komandos stratego Nate‘o McMillano paprašytos pertraukėlės Indianos komandą palaidojo apmaudi Matthewso klaida – grąžindamas kamuolį iš užribio gynėjas nesuprato Bogdanovičiaus veiksmų ir adresavo perdavimą priekinėse eilėse sėdėjusiems žiūrovams.

Po savo pertraukėlės kamuolį į žaidimą grąžinę „Celtics“ sukūrė galimybę Tatumui pelnyti dar du taškus, prie kurių puolėjas pridėjo už Bogdanovičiaus pražangą skirtą baudos metimą. Po dar vienos „Pacers“ klaidos paskutiniuosius taškus nuo baudų metimo linijos pelnė Haywardas ir Bostono klubas užbaigė rungtynes spurtu 10:0.

Rezultatyviausiai „Celtics“ komandoje rungtyniavo ketvirto kėlinuko vidurio spurtą įžiebęs Irvingas. Įžaidėjas viso pelnė net 37 taškus, prie kurių pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus.

Tik 22 minutes aikštėje praleidęs Domantas Sabonis susidūrė su agresyvia varžovų priežiūra – Bostono komanda nuolat dvigubino gynybą prieš baudos aikštelėje kamuolį gavusi lietuvį, taip priversdama jį atsisakyti minties rinkti taškus. Susitikimą Domas užbaigė pelnęs 1 tašką (0/1 met., 1/2 baud.), atkovojęs 5 ir perėmęs 2 kamuolius bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 37 (15/26 met., 6/10 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 26 (11/20 met.), Gordonas Haywardas 13 taškų.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 23 (9/21 met., 8 atk. kam., 4 per. kam.), Thaddeusas Youngas 15 (3 per. kam.), Darrenas Collisonas ir Tyreke‘as Evansas po 13 taškų.

Indianapolyje vyksiančios trečiosios serijos rungtynės prasidės naktį iš penktadienio į šeštadienį, 3 val. 30 min. Lietuvos laiku.