Itin aktyvia ir kibia abiejų komandų gynyba pasižymėjusioje pirmoje rungtynių pusėje „Pacers“ sugebėjo primesti varžovams sau palankų žaidimo tempą ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 7 taškų persvarą. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Domantas Sabonis žaidė beveik visą antrą kėlinuką ir prisidėjo prie sėkmingos svečių atkarpos trimis pataikytais dvitaškiais ir solidžia gynyba.

Per pirmus du ketvirčius kelių link varžovų krepšio rasti niekaip nesugebėjo „Celtics“ starto penketo žaidėjai. Kyrie Irvingas, Jaylenas Brownas, Jaysonas Tatumas Alas Horfordas ir Aronas Bayenasas kartu sukrapštė tik 16 taškų, o puolimo lyderio vaidmens ėmėsi nuo suolelio pakilęs ir 15 taškų pelnęs Marcusas Morrisas.

Visi pozityvūs „Pacers“ žaidimo aspektai išgaravo vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei. Bostono krepšininkai trečiąjį kėlinuką pradėjo spurtu 15:1 ir tvirtai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas.

Varžovų gynyboje beviltiškai užklimpę svečiai per visą kėlinuką pataikė vos 2 iš 19 metimų iš žadiimo ir pelnė vos 8 taškus. Pastarasis skaičius tapo absoliučiu Indianos klubo atkrintamųjų varžybų antirekordu.

Nors „Pacers“ ketvirtame kėlinyje vienu tašku pranoko šeimininkus, rungtynių nugalėtojas buvo aiškus dar gerokai prieš finalinę sireną. 28 minutes aikštėje praleidęs Sabonis per jas surinko 7 taškus (3/9 met., 1/2 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 3 asmenines pražangas.

Per penkerius šiame sezone sužaistus tarpusavio susitikimus Indianos krepšininkai „Celtics“ įveikė tik kartą, pirmoje tarpusavio dvikovoje palauždami oponentus vieno taško skirtumu. Likusias keturias dvikovas Bostono ekipa laimėjo bendra 59 taškų suma.

Šio vakaro akistatoje „Pacers“ užfiksavo tragišką taiklumą atakuojant iš visų aikštės zonų – Nate‘o McMillano auklėtiniai pataikė vos 33 proc. metimų iš žaidimo (28/84), 22 proc. tritaškių (6/27) bei 55 proc. baudų metimų (12/21).

„Celtics“: Kyrie Irvingas (6/17 met., 7 rez. perd.) ir Marcusas Morrisas po 20, Jaysonas Tatumas 15, Alas Horfordas (11 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Gordonas Haywardas po 10 taškų.

„Pacers“: Cory Josephas 14, Bojanas Bogdanovičius 12 taškų.

Antrosios serijos rungtynės vyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, 2 val. Lietuvos laiku.