Šeštąją vietą konferencijoje dabar užimantys Kenny Atkinso auklėtiniai svečiuose 133:128 (34:28, 32:39, 42:31, 25:32) palaužė absoliučius lygos lyderius Milvokio „Bucks“ (59-21).

Bruklino klubas per dvi pergales atitrūko nuo devintąją vietą užimančios Majamio „Heat“ ekipos , tiesa, su ja „Nets“ dar žais galimai reikšmingą paskutinį reguliariojo sezono mačą trečiadienį.

Paskutinį kartą „Nets“ atkrintamosiose varžybose žaidė 2015 metais.

Akistatoje su Giannį Antetokounmpo dėl traumos praradusia „Bucks“ ekipa sėkmingai startavę svečiai išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau parodė charakterį lemiamu metu.

Bene svarbiausią mačo metimą pataikė prieš paskutinę minutę tritaškiu į priekį „Nets“ išvedęs Joe Harrisas (131:128). D'Angelo Russellas paskutinę minutę pridėjo dvitaškį, o „Bucks“ nebeatsitiesė.

„Nets“: D'Angelo Russellas 25 (10 rez. perd.), Carisas LeVertas 24, Jaredas Dudley 16, Joe Harrisas 14, Rodions Kurucs 11, Jarrettas Allenas, Edas Davisas ir Spenceris Dinwiddie po 10.

„Bucks“: Ericas Bledsoe 33 (11 rez. perd.), Khrisas Middletonas 24, George'as Hillas 14, Patas Connaughtonas 13, Ersanas Ilyasova 12, Sterlingas Brownas 11.

Kitose rungtynėse Filadelfijos „76ers“ (50-30) komanda išvykoje 116:96 (24:20, 33:29, 29:19, 30:28) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (22-58) krepšininkus.

Prieš tris sezonus lygos autsaidere su 10 pergalių sąskaitoje buvusi Filadelfijos ekipa antrą sezoną iš eilės pasiekė 50 pergalių ribą.

Trečiajame kėlinyje pabėgusius svečius į priekį vedė baudos aikštelėje dominavęs Joelis Embiidas, kurio sąskaitoje – 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Čikagos klubo negelbėjo karjeros rungtynes sužaidęs JaKarras Sampsonas. 10 dienų kontraktą sudaręs puolėjas pelnė 29 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

„Bulls“: JaKarras Sampsonas 29 (8 atk. kam.), Tymothe'as Luwawu-Cabarrot 14.

„76ers“: J.J. Redickas 23, Joelis Embiidas 20 (10 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 16.