„Pacers“ svarbiose rungtynėse namuose 97:117 (27:24, 20:34, 27:33, 23:26) neatsilaikė prieš turnyrinės lentelės kaimynus Bostono „Celtics“ (48-32).

D. Sabonis per 23 minutes pelnė 12 taškų (6/10 dvit.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.

Lietuvis, pataikydamas 4 iš 5 dvitaškių, net 8 taškus surinko jau pirmajame kėlinyje, tačiau antrame ketvirtyje metė tik vieną metimą, o likusius – tik ketvirtajame kėlinyje.

D. Saboniui esant aikštelėje „Pacers“ pelnė 16 taškų mažiau už „Celtics“ – tai antras blogiausias rezultatas komandoje.

Nugalėtojus į priekį vedė Jaysonas Tatumas ir Gordonas Haywardas, pelnę atitinkamai 22 ir 21 tašką.

G. Haywardas tapo pirmuoju Bostono klubo žaidėju nuo 2009 metų, per mačą metusiu daugiau nei 8 metimus ir pataikiusiu juos visus. Prieš dešimtmetį tokį pasiekimą fiksavo Kendrickas Perkinsas.

Be to, puolėjas tapo pirmuoju klubo žaidėju nuo 1986-ųjų, įmetusiu visus savo metimus ir surinkusiu virš 20 taškų. Paskutinis tai fiksavo Kevinas McHale'as.

„Nežinau iš kur jūs gaunate visą šią statistiką. Man svarbiausia tai, jog laimėjome. Atlikome puikų darbą“, – po rungtynių žurnalistams šypsojosi G. Haywardas.

G. Haywardo vedami svečiai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 7:0, išsiveržė į priekį 31:27 bei atgal nesigręžiojo. Bostono ekipa pirmavo iki pat susitikimo pabaigos.

Indianapolio klubui po šio pralaimėjimo liko tik minimali viltis Rytų konferencijoje užimti ketvirtąją vietą. Tam reikia laimėti abejas likusias rungtynes ir laukti dviejų „Celtics“ nesėkmių.

„Pacers“: Mylesas Turneris 15 (7 atk. kam.), Domantas Sabonis ir Tyreke Evansas (7 atk. kam.) po 12.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 22, Gordonas Haywardas 21 (9/9 dvit.), Kyrie Irvingas 17.