Pastarosiose „Suns“ rungtynėse su Jutos „Jazz“ ekipa 59 taškus pelnęs 22-ejų metų krepšininkas šiąnakt pratęsė įspūdingą seriją pelnydamas dar pusšimtį taškų.

Neįtikėtiną rezultatyvumą demonstruojantis „Suns“ gynėjas tapo tik dvyliktuoju krepšininku per visą NBA istoriją, sugebėjusiu dvejose rungtynėse iš eilės pasiekti 50 pelnytų taškų ribą.

Bookeris šiame sąraše prisijungė prie Alleno Iversono, Antawno Jamisono, Bernardo Kingo, Dano Isselo, Elgino Bayloro, Jameso Hardeno, Johno Briskerio, Kobe Bryanto, Michaelo Jordano, Ricko Barry ir Wilto Chamberlaino.
Tokiu pasiekimu iki Bookerio negalėjo pasigirti nė vienas Finikso „Suns“ krepšininkas.

Taškas į tašką vykusios dvikovos herojumi tapo „Wizards“ vidurio puolėjas Thomas Bryantas. Aukštaūgis ne tik pasiekė savo NBA karjeros atkovotų kamuolių rekordą, bet ir ėmėsi iniciatyvos lemiamomis susitikimo akimirkomis.

Rezultatui esant lygiam Bryantas pataikė svečius paskutinę ketvirto kėlinuko minutę į priekį išvedusį tritaškį, į kurį tiksliu tolimu metimu atsakė veteranas Jamalas Crawfordas.

Vašingtono krepšininkai atsakomosios atakos metu galėjo laikyti kamuolį iki finalinės sirenos, tačiau link krepšio veržęsis Bradley Bealas atmetė kamuolį tam pačiam Bryantui, pataikiusiam dvitaškį su Richauno Holmeso pražanga ir realizavusiam papildomą baudos metimą.

Mažiau nei tris sekundes lemiamam išpuoliui turėję „Suns“ sugebėjo susikurti auksinę galimybę – taikliausias komandos snaiperis Troy Danielsas visiškai laisvas atsidūrė ties tritaškio linija, tačiau nepataikė metimo iš kairiojo aikštės kampo.

„Suns“: Devinas Bookeris 50 (19/29 met., 9/10 baud., 10 atk. kam.), Troy Danielsas 15 (5/10 trit.), DeAndre Aytonas 14 (10 atk. kam.), Draganas Benderis ir Jamalas Crawfordas (7 rez. perd.) po 12 taškų.

„Wizards“: Bradley Bealas (5/10 trit.) ir Jabari Parkeris (15 atk. kam.) po 28, Jordanas McRae 21, Thomas Bryantas 18 (19 atk. kam.), Tomašas Satoransky 16 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Čikagos „Bulls“ (21-55) – Portlando „Trail Blazers“ (47-27) 98:118 (14:27, 27:32, 24:28, 33:31)

„Bulls“: Shaquille‘as Harrisonas 21 (10 atk. kam.), Robinas Lopezas ir Cristiano Felicio po 15, Ryanas Arcidiacono 12, Wayne‘as Seldenas 11 (5/15 met., 12 atk. kam.), Antonio Blakeney 10 taškų.

„Trail Blazers“: Sethas Curry 20 (8/11 met.), Rodney Hoodas 15, Enesas Kanteris ir Zachas Collinsas po 13, Al-Farouqas Aminu 12 (11 atk. kam.), Damianas Lillardas 11 taškų (3/12 met., 6 atk. kam., 7 rez. perd.).

Jutos „Jazz“ (45-30) – Los Andželo „Lakers“ (33-42) 115:100 (32:25, 28:28, 27:18, 28:29)

„Jazz“: Rudy Gobertas 22 (9/12 met., 11 atk. kam., 3 blk.), Derrickas Favorsas 20, Jae Crowderis 16, Donovanas Mitchellas, Joe Inglesas (9 atk. kam., 14 rez. perd.) ir Thabo Sefolosha po 11, Ricky Rubio 10 taškų (8 rez. perd.).

„Lakers“: Kyle‘as Kuzma 21, JaVale‘as McGee 16 (13 atk. kam.), Moritzas Wagneris ir Alexas Caruso po 13, Lance‘as Stephensonas 10 taškų.