Smarkus lietuvio dėjimas dvikovos pradžioje pratęsė šeimininkų spurtą iki 9:0, ir iniciatyvos „Thunder“ nepajėgė perimti iki pat finalinės sirenos.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei Oklahomos klubas sumažino skirtumą iki vienženklio, bet rimčiau pagrasinti „grizliams“ nesugebėjo.

Vidurio puolėjas iš Utenos dominavo po krepšiais: per 32 min. pelnė 18 taškų (6/12 dvitaškių, 6/8 baudų) ir atkovojo 14 kamuolių.

Palyginimui, visa penkių krepšininkų „Thunder“ priekinė linija kartu tenkinosi 17 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

Pergalę Memfio ekipa pasiekė nepaisant to, jog vertėsi be savo lyderio Mike'o Conley, kito gynėjo Avery Bradley ir vidurio puolėjo Joakimo Noah.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo geriausią karjeros pasirodymą surengęs puolėjas Bruno Caboclo (24 taškai).

Svečių neišgelbėjo jų pagrindinės žvaigždės: Paulas George'as pelnė 30, Dennisas Schroderis – 25, Russelas Westbrookas – 16 taškų.

Vilčių pakilti iki atkrintamųjų varžybų zonos nebeturintys „Grizzlies“ (30/44) Vakarų konferencijoje užima 13-ą vietą, „Thunder“ (43/31) žengia aštunti.

„Grizzlies“: Bruno Caboclo 24 (11 atk. kam.), Tyleris Dorsey 21, Jonas Valančiūnas ir Delonas Wrightas (13 rez. perd.) – po 18, Justinas Holiday 17.

„Thunder“: Paulas George’as 30 (12 atk. kam.), Dennisas Schroderis 25, Russellas Westbrookas 16, Terrance’as Fergusonas 13.