Tai – J. Valančiūno asmeninis rekordas, ankstesnis Jono geriausias rezultatas buvo 23 atkovoti kamuoliai.

Tiesa, puikus asmeninis JV vakaras negarantavo pergalės Memfio ekipai: „grizliai“ (29-43) svečiuose po pratęsimo 119:123 (33:23, 31:35, 31:23, 15;29, 9:13) nusileido „Magic“ (35-38) ekipai.

J. Valančiūnas žaidė net 41 minutę, be 24 atkovotų kamuolių pelnė 23 taškus (9/16 dvit., 1/3 trit., 2/4 baudos), atliko tris rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus, 4 kartus suklydo bei surinko 5 asmenines pražangas.

Iki šiol vienintelis lietuvis, kuriam per NBA rungtynes buvo pavykę surinkti dukart dvigubą dublį (20+20), buvo Arvydas Sabonis. Jo geriausi pasiekimai – 28 taškai ir 20 atkovotų kamuolių bei 21 taškas ir 20 atk. kam.

Į vieną eilę su Sabu šiąnakt atsistojo ir Jonas, pasižymėjęs 23 taškais ir 24 atk. kam.

Verta pažymėti tai, kad tiesioginis lietuvio oponentas Nikola Vučevičius, „All Stars“ rungtynių dalyvis, taip pat rungtyniavo 41 min., pelnė 25 taškus, tačiau atkovojo vos 4 kamuolius.

Rezultatyviau už JV rungtyniavo tik Tyleris Dorsey, pelnęs 29 taškus (5/10 tritaškiai, 9 rez. perd.). „Grizzlies“ gretose trūko Mike'o Conley, kuriam klubas suteikė poilsio, taip pat nerungtyniavo ir Joakimas Noah.

„Grizzlies“ (29 pergalės/43 pralaimėjimai) Vakarų konferencijoje užima 13-ąją vietą, o „Magic“ (35/38) ekipa Rytuose yra devinta.

Memfio ekipa šianakt namų aikštėje priims Minesotos „Timberwolves“ ekipą.

„Grizzlies“: Tyleris Dorsey 29 (9 rez. perd.), Justinas Holiday‘us 22, Chandleris Parsonsas 17, Delonas Wrightas 12 taškų.

„Magic“: Terrence‘as Rossas 31, Evanas Fournier 27 (8 atk. kam.), Nikola Vučevičius 25, D.J. Augustinas 20 taškų.