Los Andželo komanda ketvirto kėlinio pradžioje pirmavo 17 taškų persvara, tačiau svečiai surengė spurtą ir pavijo varžovus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 40 sek. „Clippers“ pirmavo 110:107, tačiau „Pacers“ nepasinaudojo proga perlaužti rungtynes – nesėkmės persekiojo vieną iš lyderių Bojaną Bogdanovičių. Lemiamis akimirkos jis slydo ir gindamasis, ir puldamas.

Aikštės šeimininkai pelnė 5 taškus be atsako ir triumfavo.

D. Sabonis per 28 minutes aikštėje pelnė 13 taškų (5/11 metimai), atkovojo 16 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo. Lietuvos rinktinės puolėjas pakartojo savo atkovotų kamuolių NBA rekordą.

„Clippers“ savo aikštėje įveikė Indianos komandą pirmą kartą nuo 2014 metų gruodžio 17 dienos.

Trečias rungtynes iš eilės pralaimėję „Pacers“ krepšininkai ketvirtadienį aplankys „Golden State Warriors“ ekipą ir šiomis rungtynėmis baigs turą Vakaruose.

Los Andželo „Clippers“ (42-30) – Indianos „Pacers“ (44-28) 115:109 (25:16, 30:33, 34:26, 26:34).

Clippers“: Danilo Gallinari 24, Montrezlas Harrellas 20 (12 atk.k.), Shai Gilgeous-Alexanderis 17, Lou Williamsas 11.

Pacers“: Bojanas Bogdanovičius ir Tyreke'as Evansas po 19, Dougas McDermottas 17, Domantas Sabonis 13 (16 atk.k.), Wesley Matthewsas 12, Mylesas Turneris 11.

Būsimieji „Pacers“ varžovai „Warriors“ krepšininkai antradienį išvykoje 117:107 nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ komandą ir demonstruoja puikią sportinę formą artėjant atkrintamosioms varžyboms – laimėjo 20 iš 25 pastarųjų rungtynių svečiuose.

Į ketvirtą čempionų titulą per pastaruosius 5 metus nusitaikę „kariai“ Mineapolyje buvo sunkiai sulaikomi nuo trijų taškų linijos. 39 rezultatyvius perdavimus per rungtynes atlikę svečiai pataikė 19 iš 42 tritaškių.

Stephenas Curry 22 taškus iš savo 36 pelnė trečiame kėlinyje, o Klay Thompsonas dar pridėjo 28.

S. Curry pataikė 8 iš 14 tritaškių ir perkopė 300 tritaškių per sezoną ribą jau trečią kartą per pastaruosius 4 sezonus. Prieš trejus metus S. Curry pasiekė rekordą, per sezoną pataikydamas 402 tritaškius.

Minesotos „Timberwolves“ (32-39) – „Golden State Warriors“ (48-22) 107:117 (27:30, 20:29, 28:32).

Timberwolves“: Karl-Anthony Townsas 26 (21 atk.k.), Andrew Wigginsas 20, Joshas Okogie 19, Dario Šaričius 13.

Warriors“: Stephenas Curry 36, Klay Thompsonas 28, Jonas Jerebko 18, Kevinas Duranas 17, Draymondas Greenas 5 (10 atk.k., 9 rez.p.).