Portlando klubas šiąnakt vertėsi be vieno iš savo lyderių C. J. McCollumo, tačiau atakuojančio gynėjo netektį kompensuoti sugebėjo įžaidėjas Damianas Lillardas. Itin efektyviai komandos puolimui vadovavęs krepšininkas pirmą kartą savo karjeroje surinko bent 25 taškus ir 15 rezultatyvių perdavimų per rungtynes.

Svečiai iš Indianos pirmame ketvirtyje susikrovė 11 taškų persvarą, kurią dar sykį atgavo pradėję antrąjį kėlinuką atkarpa 10:2. Portlando krepšininkai nepataikė nė vieno iš 10 pirmųjų mestų tritaškių, tačiau užbaigė pirmąją susitikimo pusę trimis taikliais šūviais iš eilės.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė – dviženkliu skirtumu atitrūko „Trail Blazers“, išsaugoję savo pranšumą iki pat susitikimo pabaigos. Lemiamomis susitikimo minutėmis „Pacers“ sugebėjo sumažinti deficitą iki 5 taškų, tačiau baudų metimus šaltakraujiškai realizavę šeimininkai išlaikė pergalę savo rankose.

Gimtajame Portlando mieste efektyviu žaidimu ir toliau nepasižymi Domantas Sabonis. 26 minutes „Moda Center“ arenoje sužaidęs aukštaūgis šįkart surinko 7 taškus (3/7 met., 1/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius, po vieną rezultatyvų perdavimą ir bloką bei po keturias asmenines pražangas ir klaidas.

Ketvirtą kartą buvusios tėčio Arvydo Sabonio komandos tvirtovėje viešėjęs Domas Portlande dar niekada nesurinko dviženklio pelnytų taškų skaičiaus bei pralaimėjo visas ketverias rungtynes. Vidutiniškai per šiuos susitikimus jaunasis Sabas renka po 5,6 taško ir 6,8 atkovoto kamuolio, o iš žaidimo atakuoja vos 45 procentų taiklumu.

Indianos krepšininkai Portlande neužsibus – jau artėjančią naktį „Pacers“ Los Andžele susitiks su vietos „Clippers“ klubu. Tai bus trečiosios iš ketverių paeiliui Nate‘o McMillano auklėtinių sužaisimų išvykos rungtynių su Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų komandomis. Sudėtingą tvakaraščio atkarpą vainikuos ankstyvą šeštadienio rytą Ouklande įvyksianti akistata su lygos čempionais „Golden State Warriors“.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30 (4/9 trit., 15 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 18 (11 atk. kam.), Al-Farouqas Aminu 16, Sethas Curry ir Rodney Hoodas po 11, Maurice‘as Harklessas 10 taškų.

„Pacers“: Mylesas Turneris 28 (10 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 15, Wesley Matthewsas ir Dougas McDermottas po 14 taškų.