Lietuvis ant parketo praleido 29 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 22 taškus (10/17 dvitaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose žibėjo 40 taškų įmetęs Bradley Bealas, kurio susidūrimas su J. Valančiūnu trečiajame kėlinyje privertė „Wizards“ sirgalius sunerimti. Lietuvis kietai prasižengė prieš link krepšio besiveržusį varžovą, o šis skaudžiai krito ant parketo.

Gerą formą pastaruoju metu demonstruojantis ir antrą kartą iš eilės 40 taškų ribą pasiekęs Vašingtono ekipos lyderis kurį laiką gulėjo ant parketo, tačiau ilgai netrukus atsistojo ir galėjo tęsti rungtynes.

Įtempto mačo pabaigoje J. Valančiūno dėjimas ir Mike'o Conley baudų metimai priartino „Grizzlies“ 123:126, bet tritaškiu atsakė Jeffas Greenas – 129:123.

Dar vienas J. Valančiūno dėjimas buvo priartinęs svečius 128:131, tačiau tai buvo paskutinieji Memfio klubo taškai. „Wizards“ pergalę įtvirtino Jabari Parkerio baudų metimai.

„Wizards“: Bradley Bealas 40, Jabari Parkeris 20 (11 atk. kam.), Bobby Portis 18, Tomašas Satoransky ir Jeffas Greenas po 15, Thomasas Bryantas 10.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 28 (12 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 22, Avery Bradley 21, Chandleris Parsonsas 16, Joakimas Noah 15, Justinas Holiday 9.