Pirmajam ketvirčiui persiritus į antrąją pusę „Rockets“ sirgaliai ėmė justi pirmuosius nerimo ženklus. Rezultatyviausias šio sezono NBA krepšininkas Jamesas Hardenas sužaidus 8 minutes puolime nusistūmė Kentavious Caldwell-Pope‘ą ir užsidirbo trečiąją asmeninę pražangą, pasiuntusią barzdoną tiesiai ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Nors svečiai iš Hjustono buvo priversti užbaigti kėlinuką be savo lyderio, užtikrintas jų snaiperių žaidimas leido ne tik nepaleisti rungtynių kontrolės iš savo rankų, bet ir pasididinti savo persvarą 9 taškais. Dviženklę persvarą į antrą ketvirtį atsinešę „Rockets“ didžiąją pirmojo susitikimo dalį išlaikė solidžią persvarą, tačiau ilgosios pertraukos metu pirmavo tik 58:52.

Antrąją susitikimo dalį Teksaso klubas pradėjo uraganiniu puolimu. Ilgai tylėjęs Hardenas ir po traumos į aikštę grįžęs Clintas Capela leido „Rockets“ atitrūkti net 19 taškų skirtumu, o „Staples Center“ arenoje susirinkę sirgaliai savo palaikomos komandos žaidimą palydėjo švilpimu.

Iš duobės „Lakers“ išlipo pačioje trečio kėlinuko pabaigoje. Spurtą 15:4 surengę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį atsiliko tik 7 taškų skirtumu, o svarbiausių susitikimo minučių metu ėmė kvėpuoti varžovams į nugarą.

Prie sėkmingos atkarpos itin svariai prisidėjo LeBronas Jamesas. Solidžiu dvigubu dubliu pasižymėjęs Los Andželo komandos lyderis ketvirto ketvirčio viduryje pakėlė arenoje susirinkusius sirgalius ant kojų įveikęs „Rockets“ gynybą ir užbaigęs ataką galingu dėjimu.

Susitikimo pabaigoje subyrėjusi Hjustono komanda dėl išnaudoto pražangų limito neteko Hardeno, o vėliau – ir Chriso Paulo, prieš tai spėjusio užsidirbti ir techninę pražangą. Nepaisant riboto žaidimo laiko Hardenas jau 32-ą kartą iš eilės surinko bent 30 taškų, tačiau ketvirtame kėlinuke jų pelnė vos 4.

Svarbią pergalę iškovoję „Lakers“ priartėjo prie pirmojo Vakarų konferencijos aštuntuko. Paskutinę patekimą į atkrintamąsias garantuojančią poziciją šiuo metu užima „Clippers“, o tarp dviejų Los Andželo komandų žengia Sakramento „Kings“.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Brandonas Ingramas 27 (13 atk. kam.), Kyle‘as Kuzma 18, Reggie Bullockas 14 (4/8 trit.), JaVale‘as McGee 11 taškų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (2/10 trit., 6 rez. perd., 8 kl.), Chrisas Paulas 23 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Ericas Gordonas 14, Kennethas Fariedas 13, Clintas Capela 12 taškų (11 atk. kam.).

Paslaugą „Lakers“ krepšininkams šiąnakt padarė lygos čempionai „Golden State Warriors“ (42-16). Ouklando klubas namuose po itin atkaklios kovos rezultatu 125:123 (35:30, 25:32, 29:29, 36:32) palaužė Sakramento „Kings“ (30-28) ekipą.

Vakarų konferencijos lyderius į pergalę vedė Stephenas Curry. Vienas geriausių visų laikų snaiperių jau penktą kartą šiame sezone pataikė bent 10 tritaškių, o sėkmingiausiai jam talkino 28 taškus pridėjęs Kevinas Durantas.

Stebėtinai solidų žaidimą ir toliau demonstruoja „Kings“ naujokas Marvinas Bagley. Antruoju šaukimu pastarojoje naujokų biržoje pakviestas krašto puolėjas vasario 10-ąją dieną dvikovoje su Finikso „Suns“ pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą pelnydamas 32, o šiąnakt į čempionų krepšį sumetė 28 taškus.

„Warriors“: Stephenas Curry 36 (10/16 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Durantas 28 (9 atk. kam., 7 blk.), Klay Thompsonas 18, DeMarcusas Cousinsas 17 (10 atk. kam.), Draymondas Greenas 12 taškų (6 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Kings“: Marvinas Bagley 28 (14 atk. kam.), Buddy Hieldas 19, De‘Aaronas Foxas 18 (8 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 14, Harrisonas Barnesas 13, Corey Breweris 11, Willie Cauley-Steinas 10 taškų.