Džiazo sostinės klubas šioje dvikovoje vertėsi be visos eilės savo lyderių pagalbos. Dėl traumų „Pelicans“ komandai nepadėjo mainų sūkuryje atsidūręs Anthony Davisas, krašto puolėjai Nikola Mirotičius ir Julius Randle‘as bei atakuojantis gynėjas E‘Twaunas Moore‘as.

Nepaisant netekčių, Alvino Gentry auklėtiniai startavo galingai ir pradėjo rungtynes be atsako pelnytų 11 taškų atkarpa. Be Victoro Oladipo tragiškai pirmuosius ketvirčius iki šios nakties žaidę „Pacers“ per pastarąsias penkerias rungtynes buvo pralaimėję visus atidaromuosius kėlinukus bendru 44 taškų skirtumu.

Nate‘o McMillano paprašyta minutės pertraukėlė pakeitė susitikimo eigą. Penkis kamuolius praradę „Pelicans“ leido svečiams iš Indianapolio spurtuoti 16:2 ir persverti rezultatą savo naudai.

Itin efektyviai į žaidimą įsiliejo nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Domantas Sabonis. Firminiais kaire ranka atliekamais kabliais varžovų gynybą terorizavęs lietuvis dominavo ir kovoje dėl atšokusių kamuolių bei vos per 10 sužaistų pirmos rungtynių pusės minučių spėjo surinkti dvigubą dublį.

Po ilgosios pertraukos apsukas kiek sumažinęs Domas ketvirto kėlinuko pradžioje nesugebėjo sustabdyti varžovų aukštaūgio Jahlilo Okaforo, pelniusio du taškus su Bojano Bogdanovičiaus pražanga. Susierzinęs Sabonis delnu stipriai trenkė per po taškų nuo parketo šokinėjusį kamuolį ir už šį epizodą buvo nubaustas technine pražanga. Tai buvo pirmoji lietuvio gauta tokio pobūdžio nuobauda per 206 karjeroje sužaistas NBA reguliariojo sezono rungtynes.

Nors iki šio epizodo „Pacers“ turėjo vienuolikos taškų persvarą, kovingumą pademonstravę šeimininkai sugebėjo priartėti ir turėjo galimybę lemiamomis akimirkomis persverti rezultatą savo naudai. Lyderio vaidmens tuomet ėmėsi Indianos klubo įžaidėjas Darrenas Collisonas, vien ketvirtame ketvirtyje surinkęs 12 taškų.

Svečiai iš Indianos likus penkioms sekundėms turėjo trijų taškų persvarą ir kontroliavo kamuolį, tačiau bandant jį grąžinti į žaidimą pirmą kartą prieš savo vyresnį brolį Jrue NBA rungtynėse žaidęs „Pacers“ naujokas Aaronas Holiday užsidirbo pražangą puolime.

Naujojo Orleano komandai ieškant galimybės išmesti tolimą metimą jų ataką sąmoningai sustabdė Cory Josephas, pasiuntęs vyresnįjį Holiday prie baudų metimo linijos. „Pelicans“ įžaidėjas pataikė pirmąjį metimą ir tyčia prametė antrąjį, tačiau kovą dėl atšokusio kamuolio laimėję svečiai iškovojo sunkaus darbo pareikalavusią pergalę.

Viso 23 minutes aikštėje praleidęs Sabonis per jas surinko 16 taškų (7/9 met., 2/2 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir vieną rezultatyvų perdavimą. Pastarąjį kartą bent 16 taškų ir 13 kamuolių Domas buvo surinkęs dar sausio 11-ą vykusiose rungtynėse su Niujorko „Knicks“.

Pergalė leido Indianos klubui Rytų konferencjios turnyrinėje lentelėje susilyginti su Filadelfijos „76ers“ ir Bostono „Celtics“ klubais. Dėl prastesnio tarpusavio rungtynių rezultato Indianos krepšininkai žengia penktoje, „76ers“ – ketvirtoje, o Bostono krepšininkai – trečioje vietoje.

„Pelicans“: Jahlilas Okaforas 25 (11/16 met., 13 atk. kam.), Jrue Holiday 19 (0/7 trit., 11 atk. kam., 9 rez. perd.), Ianas Clarkas 18, Darius Milleris 16 (4/11 trit.), Cheickas Diallo 12 taškų (14 atk. kam.).

„Pacers“: Darrenas Collisonas 22 (6 rez. perd.), Domantas Sabonis 16 (13 atk. kam.), Mylesas Turneris 15 (5/17 met., 0/4 trit., 9 atk. kam., 3 blk.), Thaddeusas Youngas ir Bojanas Bogdanovičius po 14 taškų.

Artimiausias rungtynes Indianos krepšininkai jau šiąnakt namuose žais su Los Andželo „Lakers“ ekipa.