Susitikimo pradžia svečiams ir vėl susiklostė nepalankiai. Nuo Victoro Oladipo traumos penkerias rungtynes žaidę „Pacers“ pralaimėjo visus penkerius pirmuosius kėlinukus, o susumavus šiuos deficitus varžovai Nate‘o McMillano auklėtinius per pirmąsias dvylika minučių aplenkė net 44 taškų skirtumu.

Atsigavimo ženklus Indianos komanda rodyti ėmė antrame ketvirtyje, tačiau iniciatyvą į savo rankas perimti sugebėjo tik po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinuką sausa atkarpa 10:0 pradėję „Pacers“ sužaidus kiek daugiau nei penketą minučių savo oponentus lenkė triuškinančiu skirtumu – 29:10.

Visgi arenos šeimininkai pademonstravo kovingumą ir vedami 10 taškų per kėlinuką surinkusio Dwyane‘o Wade‘o sugebėjo spurtuoti 13:2 bei grąžinti intrigą į rungtynes. Jei „Pacers“ ir „Heat“ nesusitiks atkrintamosiose varžybose, šis susitikimas taps paskutiniosiomis Wade‘o karjeros rungtynėmis prieš Indianos klubą.

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo tragišku puolimu. Daugiau nei keturias minutes „Pacers“ nesugebėjo pelnyti nė taško, tačiau Majamio krepšininkai per tą laiką nesugebėjo varžovų atotrūkio sumažinti iki mažesnio nei 5 taškų skirtumo.

„Heat“ pastangoms iškovoti pergalę koją pakišo itin didelis klaidų skaičius. Erico Spoelstros auklėtiniai prarado net 24 kamuolius, taip pakartodami blogiausią sezono rezultatą. Verta pažymėti, jog šį antirekordą Majamio komanda pasiekė ankstesnėje dvikovoje su „Pacers“ klubu.

Itin nerezultatyviame ketvirtame ketvirtyje atsilaikę svečiai iškovojo pergalę ir laimėjo tarpusavio reguliariojo sezono seriją prieš Floridos valstijos klubą rezultatu 3:0. Pastarąjį kartą „Pacers“ Majamio komandą sausu rezultatu reguliariajame sezone buvo įveikę 2003-04 metų pirmenybėse – debiutiniame Wade‘o karjeros sezone.

Žaidybinę krizę puolime ir toliau išgyvena Domantas Sabonis. Per pastarąsias penkerias rugntynes vos 33 procentų taiklumu (13/39) iš žaidimo atakuojantis lietuvis šiąnakt per 24 sužaistas minutes pelnė 7 taškus (1/7 met., 0/2 trit., 5/8 baud.), tačiau prastą taiklumą kompensavo surinkdamas 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius ir bloką.

Du tolimus metimus Domas išmetė tik antrą kartą šiame sezone. Iki šios nakties jam buvo pavykę pataikyti 7 iš 9 šių metų pirmenybėse išmestų tritaškių.

Svariausiai prie „Pacers“ pergalės prisidėjo kroatas Bojanas Bogdanovičius. Antrame ketvirtyje krašto puolėjas pelnė 12 taškų iš eilės ir neleido varžovams susikrauti apčiuopiamesnės persvaros, o susitikimą užbaigė pasiekdamas naują sezono rezultatyvumo rekordą su 31 pelnytu tašku.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 21 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Hassanas Whiteside‘as 19 (14 atk. kam.), Joshas Richardsonas ir Kelly Olynykas po 14 taškų.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 31 (13/19 met., 7 atk. kam.), Darrenas Collisonas 20 (6 rez. perd.), Mylesas Turneris 14, Thaddeusas Youngas 11 taškų (5/14 met., 9 atk. kam.).

Artimiausias rungtynes Indianos krepšininkai žais Naujajame Orleane, kur naktį iš pirmadienio į antradienį jų laukia akistata su vietos „Pelicans“ klubu.